Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
MASTER 1 GI MALE / White / 82.3 kg
(Day 2)
5-10
Afgelopen
Andrii Verhulenko
SC Borets
Artem Suharev PIRATES ROLLING HQ Gewonnen via Punten - 05:00
ADULT GI MALE / Blue / 82.3 kg
(Day 2)
3-11
Afgelopen
Alexander Shulga
Checkmat Ukraine
Dmitrij Zbarazkij ZR Team Dnipro Gewonnen via Punten - 05:00
ADULT GI MALE / White / 82.3 kg
(Day 2)
1-15
Afgelopen
Yehor Larchenko
TOPGUN Jiu Jitsu School
Gewonnen via Overgave - 03:11
Ivan Struckov PIRATES ROLLING HQ
ADULT GI FEMALE / White / 58.5 kg
(Day 2)
4-14
Afgelopen
Miroslava Berestovaa
TOPGUN Jiu Jitsu School
Gewonnen via Overgave - 01:14
Oleksandra Kazemir-Yampolska Ronin dojo bjj
MASTER 1 GI MALE / Blue / 100.5 kg
(Day 2)
6-13
Afgelopen
Artur Li
TOPGUN Jiu Jitsu School
Vasyl Mezetskyi SC Borets Gewonnen op Diskwalificatie (diskwalificatie) - 02:41
ADULT GI MALE / Purple / 94.3 kg
(Day 2)
2-11
Afgelopen
Vadym Voloshyn
SC Borets
Maksym Zadorozhnii Checkmat Ukraine Gewonnen via Overgave - 04:49
MASTER 1 GI MALE / White / 82.3 kg
(Day 2)
5-11
Afgelopen
Pavlo Zinkovskyi
Oleksandr Taran PIRATES ROLLING HQ Gewonnen via Overgave - 03:38
ADULT GI MALE / Blue / 70 kg
(Day 2)
4-12
Afgelopen
Viktor Chirskiy
Intelligent jiu-jitsu academy (Ternopil)
Woong Ung Kim Checkmat Ukraine Gewonnen via Punten - 05:00
ADULT GI MALE / White / 82.3 kg
(Day 2)
1-16
Afgelopen
Vladyslav Litvin
Checkmat Ukraine
Artem GROT ZR Team Kyiv Gewonnen via Punten - 05:00
ADULT GI MALE / Blue / 76 kg
(Day 2)
3-7
Afgelopen
Eugene Yalansky
Checkmat Ukraine
Evgenii Zasukha Intelligent Jiu-Jitsu Academy. Bila Tserkva Gewonnen via Punten - 05:00
MASTER 2 GI MALE / White / 76 kg
(Day 2)
6-14
Afgelopen
Sergej Podgornyj
TOPGUN Jiu Jitsu School
Gewonnen via Punten - 05:00
Evgenij Marcenko Intelligent Jiu-Jitsu Academy. Bila Tserkva
MASTER 1 GI MALE / White / 82.3 kg
(Day 2)
5-12
Afgelopen
Dmitriy Voikhevych
PIRATES ROLLING HQ
Bohdan Dziubanov FIRM Jiu Jitsu Gewonnen via Overgave - 01:13
MASTER 1 GI MALE / White / 70 kg
(Day 2)
5-13
Afgelopen
Ivan Martynenko
PIRATES ROLLING HQ
Volodymyr Fedorov SEKCIJA Gewonnen via Punten - 05:00
ADULT GI MALE / Blue / 70 kg
(Day 2)
4-13
Afgelopen
Daniil Ilinskyi
PIRATES ROLLING HQ
Gewonnen via Punten - 05:00
Vadym Renyk Intelligent jiu-jitsu academy (Ternopil)
MASTER 2 GI MALE / White / 88.3 kg
(Day 2)
6-15
Afgelopen
Oleksandr Nepota
ATOS JIU-JITSU BARCELONA
Gewonnen via Punten - 05:00
Roman Chaikovskii IJS Ivano-Frankivsk Jiu-Jitsu School
ADULT GI MALE / Blue / 82.3 kg
(Day 2)
3-12
Afgelopen
Anton Reshetnik
Checkmat Ukraine
Andrej Tratseuski Brasa CTA Gewonnen via Overgave - 00:44
ADULT GI MALE / White / 76 kg
(Day 2)
1-8
Afgelopen
Unknown User
Intelligent jiu-jitsu academy (Ternopil)
Gewonnen via Overgave - 01:19
Mykhailo Salarov ATOS JIU-JITSU BARCELONA
ADULT GI MALE / Purple / 94.3 kg
(Day 2)
2-12
Afgelopen
Arthur Zlydenniy
ATOS JIU-JITSU BARCELONA
Maksym Zadorozhnii Checkmat Ukraine Gewonnen via Punten - 06:00
ADULT GI MALE / Blue / 88.3 kg
(Day 2)
3-15
Afgelopen
Nikita Skvorec
TOPGUN Jiu Jitsu School
Gewonnen via Punten - 05:00
Oleg Broichenko Black Bee Jiu Jitsu
MASTER 1 GI MALE / White / 82.3 kg
(Day 2)
5-14
Afgelopen
Artem Suharev
PIRATES ROLLING HQ
Oleksandr Taran PIRATES ROLLING HQ Gewonnen via Overgave - 02:42
ADULT GI MALE / White / 82.3 kg
(Day 2)
1-17
Afgelopen
Ihar Yankov
Gewonnen via Overgave - 01:01
Artem Cerevcenko TOPGUN Jiu Jitsu School
MASTER 2 GI MALE / White / 94.3 kg
(Day 2)
6-16
Afgelopen
Povgorodnij Dmitrij
PIRATES ROLLING HQ
Vasyl Saveliev Checkmat Ukraine Gewonnen via Punten - 05:00
ADULT GI FEMALE / White / 58.5 kg
(Day 2)
4-15
Afgelopen
Oleksandra Kovalenko
ATOS JIU-JITSU BARCELONA
Dana Antonuk Intelligent jiu-jitsu academy (Ternopil) Gewonnen via Overgave - 04:29
ADULT GI MALE / White / 82.3 kg
(Day 2)
1-18
Afgelopen
Yurii Kadynskyi
Checkmat Ukraine
Gewonnen op Beslissing - 05:00
Vlad Kropyvka
ADULT GI MALE / Blue / 88.3 kg
(Day 2)
3-16
Afgelopen
Ivan Melnik
Intelligent Jiu-Jitsu Academy. Kharkiv
Gewonnen via Overgave - 02:03
SERGEY SOLDATENKOV Checkmat Ukraine
MASTER 1 GI MALE / White / 88.3 kg
(Day 2)
5-15
Afgelopen
Igor Steblianko
PIRATES ROLLING HQ
Kyrylo Onyshchenko ZR Team Vyshgorod Guillotine Gewonnen op Beslissing - 05:00
ADULT GI MALE / Blue / 76 kg
(Day 2)
3-8
Afgelopen
Unknown User
Brutal Squad
Gewonnen via Overgave - 03:06
Vitalij Guzej FIRM Jiu Jitsu
MASTER 1 GI MALE / Purple / 76 kg
(Day 2)
2-13
Afgelopen
Andrew Juha
IJS Ivano-Frankivsk Jiu-Jitsu School
Gewonnen via Overgave - 04:30
Dmytro Petrenko Ronin dojo bjj
ADULT GI FEMALE / White / 64 kg
(Day 2)
4-16
Afgelopen
Irina Parhonuk
ATOS JIU-JITSU BARCELONA
Gewonnen via Overgave - 01:43
Hanna Hopkalo SEKCIJA
MASTER 2 GI MALE / Blue / 76 kg
(Day 2)
6-19
Afgelopen
Dmitrij Vlasenko
ATOS JIU-JITSU BARCELONA
Gewonnen via Overgave - 02:03
Urij Pekun ZR Team Kyiv
ADULT GI MALE / White / 82.3 kg
(Day 2)
1-19
Afgelopen
Yehor Larchenko
TOPGUN Jiu Jitsu School
Artem GROT ZR Team Kyiv Gewonnen via Punten - 05:00
MASTER 1 GI MALE / White / 94.3 kg
(Day 2)
5-16
Afgelopen
Unknown User
SC Borets
Evgenij Zupanin ZR Team Vynogradiv Gewonnen via Overgave - 04:07