Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
MASTER 1 GI MALE / White / 82.3 kg
(Day 2)
5-10
Terminé
Andrii Verhulenko
SC Borets
Artem Suharev PIRATES ROLLING HQ Gagné par points - 05:00
ADULT GI MALE / Blue / 82.3 kg
(Day 2)
3-11
Terminé
Alexander Shulga
Checkmat Ukraine
Dmitrij Zbarazkij ZR Team Dnipro Gagné par points - 05:00
ADULT GI MALE / White / 82.3 kg
(Day 2)
1-15
Terminé
Yehor Larchenko
TOPGUN Jiu Jitsu School
Gagné par soumission - 03:11
Ivan Struckov PIRATES ROLLING HQ
ADULT GI FEMALE / White / 58.5 kg
(Day 2)
4-14
Terminé
Miroslava Berestovaa
TOPGUN Jiu Jitsu School
Gagné par soumission - 01:14
Oleksandra Kazemir-Yampolska Ronin dojo bjj
MASTER 1 GI MALE / Blue / 100.5 kg
(Day 2)
6-13
Terminé
Artur Li
TOPGUN Jiu Jitsu School
Vasyl Mezetskyi SC Borets Gagné par Disqualification - 02:41
ADULT GI MALE / Purple / 94.3 kg
(Day 2)
2-11
Terminé
Vadym Voloshyn
SC Borets
Maksym Zadorozhnii Checkmat Ukraine Gagné par soumission - 04:49
MASTER 1 GI MALE / White / 82.3 kg
(Day 2)
5-11
Terminé
Pavlo Zinkovskyi
Oleksandr Taran PIRATES ROLLING HQ Gagné par soumission - 03:38
ADULT GI MALE / Blue / 70 kg
(Day 2)
4-12
Terminé
Viktor Chirskiy
Intelligent jiu-jitsu academy (Ternopil)
Woong Ung Kim Checkmat Ukraine Gagné par points - 05:00
ADULT GI MALE / White / 82.3 kg
(Day 2)
1-16
Terminé
Vladyslav Litvin
Checkmat Ukraine
Artem GROT ZR Team Kyiv Gagné par points - 05:00
ADULT GI MALE / Blue / 76 kg
(Day 2)
3-7
Terminé
Eugene Yalansky
Checkmat Ukraine
Evgenii Zasukha Intelligent Jiu-Jitsu Academy. Bila Tserkva Gagné par points - 05:00
MASTER 2 GI MALE / White / 76 kg
(Day 2)
6-14
Terminé
Sergej Podgornyj
TOPGUN Jiu Jitsu School
Gagné par points - 05:00
Evgenij Marcenko Intelligent Jiu-Jitsu Academy. Bila Tserkva
MASTER 1 GI MALE / White / 82.3 kg
(Day 2)
5-12
Terminé
Dmitriy Voikhevych
PIRATES ROLLING HQ
Bohdan Dziubanov FIRM Jiu Jitsu Gagné par soumission - 01:13
MASTER 1 GI MALE / White / 70 kg
(Day 2)
5-13
Terminé
Ivan Martynenko
PIRATES ROLLING HQ
Volodymyr Fedorov SEKCIJA Gagné par points - 05:00
ADULT GI MALE / Blue / 70 kg
(Day 2)
4-13
Terminé
Daniil Ilinskyi
PIRATES ROLLING HQ
Gagné par points - 05:00
Vadym Renyk Intelligent jiu-jitsu academy (Ternopil)
MASTER 2 GI MALE / White / 88.3 kg
(Day 2)
6-15
Terminé
Oleksandr Nepota
ATOS JIU-JITSU BARCELONA
Gagné par points - 05:00
Roman Chaikovskii IJS Ivano-Frankivsk Jiu-Jitsu School
ADULT GI MALE / Blue / 82.3 kg
(Day 2)
3-12
Terminé
Anton Reshetnik
Checkmat Ukraine
Andrej Tratseuski Brasa CTA Gagné par soumission - 00:44
ADULT GI MALE / White / 76 kg
(Day 2)
1-8
Terminé
Unknown User
Intelligent jiu-jitsu academy (Ternopil)
Gagné par soumission - 01:19
Mykhailo Salarov ATOS JIU-JITSU BARCELONA
ADULT GI MALE / Purple / 94.3 kg
(Day 2)
2-12
Terminé
Arthur Zlydenniy
ATOS JIU-JITSU BARCELONA
Maksym Zadorozhnii Checkmat Ukraine Gagné par points - 06:00
ADULT GI MALE / Blue / 88.3 kg
(Day 2)
3-15
Terminé
Nikita Skvorec
TOPGUN Jiu Jitsu School
Gagné par points - 05:00
Oleg Broichenko Black Bee Jiu Jitsu
MASTER 1 GI MALE / White / 82.3 kg
(Day 2)
5-14
Terminé
Artem Suharev
PIRATES ROLLING HQ
Oleksandr Taran PIRATES ROLLING HQ Gagné par soumission - 02:42
ADULT GI MALE / White / 82.3 kg
(Day 2)
1-17
Terminé
Ihar Yankov
Gagné par soumission - 01:01
Artem Cerevcenko TOPGUN Jiu Jitsu School
MASTER 2 GI MALE / White / 94.3 kg
(Day 2)
6-16
Terminé
Povgorodnij Dmitrij
PIRATES ROLLING HQ
Vasyl Saveliev Checkmat Ukraine Gagné par points - 05:00
ADULT GI FEMALE / White / 58.5 kg
(Day 2)
4-15
Terminé
Oleksandra Kovalenko
ATOS JIU-JITSU BARCELONA
Dana Antonuk Intelligent jiu-jitsu academy (Ternopil) Gagné par soumission - 04:29
ADULT GI MALE / White / 82.3 kg
(Day 2)
1-18
Terminé
Yurii Kadynskyi
Checkmat Ukraine
Gagné par décision - 05:00
Vlad Kropyvka
ADULT GI MALE / Blue / 88.3 kg
(Day 2)
3-16
Terminé
Ivan Melnik
Intelligent Jiu-Jitsu Academy. Kharkiv
Gagné par soumission - 02:03
SERGEY SOLDATENKOV Checkmat Ukraine
MASTER 1 GI MALE / White / 88.3 kg
(Day 2)
5-15
Terminé
Igor Steblianko
PIRATES ROLLING HQ
Kyrylo Onyshchenko ZR Team Vyshgorod Guillotine Gagné par décision - 05:00
ADULT GI MALE / Blue / 76 kg
(Day 2)
3-8
Terminé
Unknown User
Brutal Squad
Gagné par soumission - 03:06
Vitalij Guzej FIRM Jiu Jitsu
MASTER 1 GI MALE / Purple / 76 kg
(Day 2)
2-13
Terminé
Andrew Juha
IJS Ivano-Frankivsk Jiu-Jitsu School
Gagné par soumission - 04:30
Dmytro Petrenko Ronin dojo bjj
ADULT GI FEMALE / White / 64 kg
(Day 2)
4-16
Terminé
Irina Parhonuk
ATOS JIU-JITSU BARCELONA
Gagné par soumission - 01:43
Hanna Hopkalo SEKCIJA
MASTER 2 GI MALE / Blue / 76 kg
(Day 2)
6-19
Terminé
Dmitrij Vlasenko
ATOS JIU-JITSU BARCELONA
Gagné par soumission - 02:03
Urij Pekun ZR Team Kyiv
ADULT GI MALE / White / 82.3 kg
(Day 2)
1-19
Terminé
Yehor Larchenko
TOPGUN Jiu Jitsu School
Artem GROT ZR Team Kyiv Gagné par points - 05:00
MASTER 1 GI MALE / White / 94.3 kg
(Day 2)
5-16
Terminé
Unknown User
SC Borets
Evgenij Zupanin ZR Team Vynogradiv Gagné par soumission - 04:07