Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
MASTER 1 GI MALE / White / 82.3 kg
(Day 2)
5-10
Gotowy
Andrii Verhulenko
SC Borets
Artem Suharev PIRATES ROLLING HQ Wygrana na punkty - 05:00
ADULT GI MALE / Blue / 82.3 kg
(Day 2)
3-11
Gotowy
Alexander Shulga
Checkmat Ukraine
Dmitrij Zbarazkij ZR Team Dnipro Wygrana na punkty - 05:00
ADULT GI MALE / White / 82.3 kg
(Day 2)
1-15
Gotowy
Yehor Larchenko
TOPGUN Jiu Jitsu School
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:11
Ivan Struckov PIRATES ROLLING HQ
ADULT GI FEMALE / White / 58.5 kg
(Day 2)
4-14
Gotowy
Miroslava Berestovaa
TOPGUN Jiu Jitsu School
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:14
Oleksandra Kazemir-Yampolska Ronin dojo bjj
MASTER 1 GI MALE / Blue / 100.5 kg
(Day 2)
6-13
Gotowy
Artur Li
TOPGUN Jiu Jitsu School
Vasyl Mezetskyi SC Borets Zwycięstwo przez dyskwalifikację - 02:41
ADULT GI MALE / Purple / 94.3 kg
(Day 2)
2-11
Gotowy
Vadym Voloshyn
SC Borets
Maksym Zadorozhnii Checkmat Ukraine Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:49
MASTER 1 GI MALE / White / 82.3 kg
(Day 2)
5-11
Gotowy
Pavlo Zinkovskyi
Oleksandr Taran PIRATES ROLLING HQ Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:38
ADULT GI MALE / Blue / 70 kg
(Day 2)
4-12
Gotowy
Viktor Chirskiy
Intelligent jiu-jitsu academy (Ternopil)
Woong Ung Kim Checkmat Ukraine Wygrana na punkty - 05:00
ADULT GI MALE / White / 82.3 kg
(Day 2)
1-16
Gotowy
Vladyslav Litvin
Checkmat Ukraine
Artem GROT ZR Team Kyiv Wygrana na punkty - 05:00
ADULT GI MALE / Blue / 76 kg
(Day 2)
3-7
Gotowy
Eugene Yalansky
Checkmat Ukraine
Evgenii Zasukha Intelligent Jiu-Jitsu Academy. Bila Tserkva Wygrana na punkty - 05:00
MASTER 2 GI MALE / White / 76 kg
(Day 2)
6-14
Gotowy
Sergej Podgornyj
TOPGUN Jiu Jitsu School
Wygrana na punkty - 05:00
Evgenij Marcenko Intelligent Jiu-Jitsu Academy. Bila Tserkva
MASTER 1 GI MALE / White / 82.3 kg
(Day 2)
5-12
Gotowy
Dmitriy Voikhevych
PIRATES ROLLING HQ
Bohdan Dziubanov FIRM Jiu Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:13
MASTER 1 GI MALE / White / 70 kg
(Day 2)
5-13
Gotowy
Ivan Martynenko
PIRATES ROLLING HQ
Volodymyr Fedorov SEKCIJA Wygrana na punkty - 05:00
ADULT GI MALE / Blue / 70 kg
(Day 2)
4-13
Gotowy
Daniil Ilinskyi
PIRATES ROLLING HQ
Wygrana na punkty - 05:00
Vadym Renyk Intelligent jiu-jitsu academy (Ternopil)
MASTER 2 GI MALE / White / 88.3 kg
(Day 2)
6-15
Gotowy
Oleksandr Nepota
ATOS JIU-JITSU BARCELONA
Wygrana na punkty - 05:00
Roman Chaikovskii IJS Ivano-Frankivsk Jiu-Jitsu School
ADULT GI MALE / Blue / 82.3 kg
(Day 2)
3-12
Gotowy
Anton Reshetnik
Checkmat Ukraine
Andrej Tratseuski Brasa CTA Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:44
ADULT GI MALE / White / 76 kg
(Day 2)
1-8
Gotowy
Unknown User
Intelligent jiu-jitsu academy (Ternopil)
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:19
Mykhailo Salarov ATOS JIU-JITSU BARCELONA
ADULT GI MALE / Purple / 94.3 kg
(Day 2)
2-12
Gotowy
Arthur Zlydenniy
ATOS JIU-JITSU BARCELONA
Maksym Zadorozhnii Checkmat Ukraine Wygrana na punkty - 06:00
ADULT GI MALE / Blue / 88.3 kg
(Day 2)
3-15
Gotowy
Nikita Skvorec
TOPGUN Jiu Jitsu School
Wygrana na punkty - 05:00
Oleg Broichenko Black Bee Jiu Jitsu
MASTER 1 GI MALE / White / 82.3 kg
(Day 2)
5-14
Gotowy
Artem Suharev
PIRATES ROLLING HQ
Oleksandr Taran PIRATES ROLLING HQ Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:42
ADULT GI MALE / White / 82.3 kg
(Day 2)
1-17
Gotowy
Ihar Yankov
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:01
Artem Cerevcenko TOPGUN Jiu Jitsu School
MASTER 2 GI MALE / White / 94.3 kg
(Day 2)
6-16
Gotowy
Povgorodnij Dmitrij
PIRATES ROLLING HQ
Vasyl Saveliev Checkmat Ukraine Wygrana na punkty - 05:00
ADULT GI FEMALE / White / 58.5 kg
(Day 2)
4-15
Gotowy
Oleksandra Kovalenko
ATOS JIU-JITSU BARCELONA
Dana Antonuk Intelligent jiu-jitsu academy (Ternopil) Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:29
ADULT GI MALE / White / 82.3 kg
(Day 2)
1-18
Gotowy
Yurii Kadynskyi
Checkmat Ukraine
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 05:00
Vlad Kropyvka
ADULT GI MALE / Blue / 88.3 kg
(Day 2)
3-16
Gotowy
Ivan Melnik
Intelligent Jiu-Jitsu Academy. Kharkiv
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:03
SERGEY SOLDATENKOV Checkmat Ukraine
MASTER 1 GI MALE / White / 88.3 kg
(Day 2)
5-15
Gotowy
Igor Steblianko
PIRATES ROLLING HQ
Kyrylo Onyshchenko ZR Team Vyshgorod Guillotine Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 05:00
ADULT GI MALE / Blue / 76 kg
(Day 2)
3-8
Gotowy
Unknown User
Brutal Squad
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:06
Vitalij Guzej FIRM Jiu Jitsu
MASTER 1 GI MALE / Purple / 76 kg
(Day 2)
2-13
Gotowy
Andrew Juha
IJS Ivano-Frankivsk Jiu-Jitsu School
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:30
Dmytro Petrenko Ronin dojo bjj
ADULT GI FEMALE / White / 64 kg
(Day 2)
4-16
Gotowy
Irina Parhonuk
ATOS JIU-JITSU BARCELONA
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:43
Hanna Hopkalo SEKCIJA
MASTER 2 GI MALE / Blue / 76 kg
(Day 2)
6-19
Gotowy
Dmitrij Vlasenko
ATOS JIU-JITSU BARCELONA
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:03
Urij Pekun ZR Team Kyiv
ADULT GI MALE / White / 82.3 kg
(Day 2)
1-19
Gotowy
Yehor Larchenko
TOPGUN Jiu Jitsu School
Artem GROT ZR Team Kyiv Wygrana na punkty - 05:00
MASTER 1 GI MALE / White / 94.3 kg
(Day 2)
5-16
Gotowy
Unknown User
SC Borets
Evgenij Zupanin ZR Team Vynogradiv Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:07