Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
INFANT GI MALE / Grey / 30 kg
(Day 1)
3-9
Окончено
Alexander Jordan Tanswell
GRACIE BARRA TRAFFORD QUAYS
Dmitrij Pozdnyakov ZR Team Dnipro Won by points - 04:00
KIDS III GI MALE / White / 30 kg
(Day 1)
4
Окончено
Yaroslav Berezan
ATOS JIU-JITSU BARCELONA
Won by points - 03:00
Aleksey Karpenko ZR Team/Odessa Dragoner
KIDS I GI MALE / White / 24 kg
(Day 1)
5-5
Окончено
Zavirov Ivan
Checkmat VGBJJ
Won by Submission - 00:26
Solovev Miroslav Checkmat VGBJJ
KIDS III GI MALE / White / 27 kg
(Day 1)
Окончено
Aleksandr Melnik
Checkmat VGBJJ
Unknown User Veremeev Piranha jiu-jitsu Won by Walkover
KIDS III GI FEMALE / White / 33 kg
(Day 1)
5-8
Окончено
Ekaterina Baranovskaya
BLAKZ TEAM
Won by Submission - 01:50
Karolina Galayeva ATOS JIU-JITSU BARCELONA
ADULT GI FEMALE / Brown & Black / 69 kg
(Day 1)
1-5
Окончено
Bogdana Golub
Checkmat Ukraine
Won by points - 07:00
Sofiia Yaremych
KIDS II GI MALE / White / 25 kg
(Day 1)
6-7
Окончено
Pavel Kabanec
Checkmat VGBJJ
Won by points - 02:00
Andrei Baranec ATOS JIU-JITSU BARCELONA
KIDS III GI MALE / White / 24 kg
(Day 1)
4
Окончено
Nazarij Potapenko
Piranha jiu-jitsu
Ilya Kulish Brutal Squad Won by points - 03:00
KIDS III GI MALE / White / 30 kg
(Day 1)
5
Окончено
Georgij Teslenko
Checkmat VGBJJ
Matvey Shinkarenko Piranha jiu-jitsu Won by Submission - 02:00
INFANT GI MALE / Grey / 48 kg
(Day 1)
4-6
Окончено
Vladislav Korzik
ATOS JIU-JITSU BARCELONA
Ruslan Fedorenko SC Borets Won by points - 04:00
KIDS I GI MALE / White / 24 kg
(Day 1)
5-6
Окончено
Danil Baranovsky
BLAKZ TEAM
Won by Submission - 00:33
Tamuro Timur Checkmat VGBJJ
ADULT GI MALE / Brown & Black / 88.3 kg
(Day 1)
2-4
Окончено
Nimrod Ryeder
Soul Fighters AB
Won by Submission - 01:51
Yuri Leleko Southside Brazilian Jiu-Jitsu Europe
INFANT GI MALE / Grey / 30 kg
(Day 1)
3-11
Окончено
Kirill Prohorov
ATOS JIU-JITSU BARCELONA
Unknown User Saulak ZR Team Dnipro Won by points - 04:00
KIDS III GI FEMALE / White / 33 kg
(Day 1)
5-9
Окончено
Agata Bekoeva
Piranha jiu-jitsu
Won by points - 03:00
Bet Veronika Checkmat VGBJJ
KIDS III GI MALE / White / 27 kg
(Day 1)
7
Окончено
Unknown User
Predators jiu-jitsu team
Maksim Ivanin Piranha jiu-jitsu Won by points - 03:00
KIDS III GI MALE / White / 30 kg
(Day 1)
6
Окончено
Unknown User
Piranha jiu-jitsu
Won by points - 03:00
Artem Kirilenko Piranha jiu-jitsu
ADULT GI FEMALE / Brown & Black / 58.5 kg
(Day 1)
2-7
Окончено
Ruseckaa Aleksandra
CHECKMAT INTERNATIONAL
Won by Submission - 01:20
Uliana Shirshova ATOS JIU-JITSU BARCELONA
KIDS III GI FEMALE / White / 42 kg
(Day 1)
5-12
Окончено
Cistakova Arina
Checkmat VGBJJ
Won by Submission - 02:25
Diana Lungol Piranha jiu-jitsu
INFANT GI MALE / White / 33 kg
(Day 1)
3-4
Окончено
Ivan Krevenko
Brutal Squad
Konstantin Shevchenko ZR Team Nikolaev Won by Submission - 01:06
KIDS III GI MALE / White / 30 kg
(Day 1)
7
Окончено
Yaroslav Berezan
ATOS JIU-JITSU BARCELONA
Won by points - 03:00
Matvey Shinkarenko Piranha jiu-jitsu
INFANT GI MALE / Grey / 48 kg
(Day 1)
4-7
Окончено
Timur Kotenko
Checkmat VGBJJ
Ivan Lyashko Fernando Yamasaki Won by points - 04:00
ADULT GI MALE / Brown & Black / 70 kg
(Day 1)
1-3
Окончено
Viki Dabush
Soul Fighters AB
Won by points - 07:00
Iurii Dragoner ZR Team/Odessa Dragoner
ADULT GI MALE / Brown & Black / 88.3 kg
(Day 1)
2-5
Окончено
Mykhailo Artsimovych
Yuri Leleko Southside Brazilian Jiu-Jitsu Europe Won by points - 07:00
KIDS III GI FEMALE / White / 33 kg
(Day 1)
5-10
Окончено
Karolina Galayeva
ATOS JIU-JITSU BARCELONA
Won by Decision - 03:00
Bet Veronika Checkmat VGBJJ
INFANT GI MALE / White / 36 kg
(Day 1)
3-8
Окончено
Sergey Tkachenko
BLAKZ TEAM
Unknown User ZR Team Dnipro Won by Submission - 01:53
KIDS III GI MALE / White / 33 kg
(Day 1)
10
Окончено
Vadym Anepir
ZR Team/SK Pobeditel
Dusilo David Checkmat VGBJJ Won by points - 03:00
KIDS III GI FEMALE / White / 42 kg
(Day 1)
5-13
Окончено
Anna Markuca
Checkmat VGBJJ
Won by Decision - 03:00
Anfisa Chadova ATOS JIU-JITSU BARCELONA
INFANT GI MALE / White / 36 kg
(Day 1)
3-7
Окончено
Ruslan Glyva
Checkmat VGBJJ
Skoryna Bogdan TOPGUN Jiu Jitsu School Won by Submission - 00:15
INFANT GI MALE / White / 42 kg
(Day 1)
4-4
Окончено
Artur Mosarovskij
Piranha jiu-jitsu
Unknown User СК"ФЕНИКС" Wolfgang Heidel Academy Won by points - 04:00
KIDS III GI MALE / White / 30 kg
(Day 1)
8
Окончено
Artem Kirilenko
Piranha jiu-jitsu
Matvey Shinkarenko Piranha jiu-jitsu Won by Decision - 03:00
ADULT GI MALE / Brown & Black / 88.3 kg
(Day 1)
2-6
Окончено
Roy Dagan
Soul Fighters AB
Nimrod Ryeder Soul Fighters AB Won by Submission
KIDS III GI FEMALE / Grey / 30 kg
(Day 1)
5-16
Окончено
Arina Rudenko
ATOS JIU-JITSU BARCELONA
Anna Verbicka Checkmat Ukraine Won by points - 03:00