Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
KIDS I GI MALE / White / 24 kg
(Day 1)
5-1
Окончено
Danil Baranovsky
BLAKZ TEAM
Won by Submission - 01:03
Zahar Kabanov Checkmat VGBJJ
ADULT GI MALE / Brown & Black / 70 kg
(Day 1)
1-1
Окончено
Vitalii Stasiv
IJS Ivano-Frankivsk Jiu-Jitsu School
Viki Dabush Soul Fighters AB Won by Submission - 04:31
ADULT GI MALE / Brown & Black / 88.3 kg
(Day 1)
2-1
Окончено
Viktor Gorbovskyi
Checkmat VGBJJ
Roy Dagan Soul Fighters AB Won by points - 07:00
INFANT GI MALE / White / 33 kg
(Day 1)
3-1
Окончено
Denis Svetlichenko
ATOS JIU-JITSU BARCELONA
Ivan Krevenko Brutal Squad Won by points - 04:00
INFANT GI MALE / White / 42 kg
(Day 1)
4-1
Окончено
Artur Mosarovskij
Piranha jiu-jitsu
Won by Submission - 01:56
Unknown User Hamidulin Checkmat VGBJJ
KIDS II GI MALE / White / 22 kg
(Day 1)
6-1
Окончено
Mark Solovyov
ZR Team Vyshgorod Guillotine
Won by points - 02:00
Denis Orlenko One Touch / TMS Hub Odesa
KIDS III GI MALE / White / 24 kg
(Day 1)
1
Окончено
Zugan Anatolij
Checkmat VGBJJ
Nazarij Potapenko Piranha jiu-jitsu Won by points - 03:00
KIDS III GI MALE / White / 30 kg
(Day 1)
1
Окончено
Ivan Bardak
Dragon Jiu Jitsu Tatsu-do
Unknown User Piranha jiu-jitsu Won by points - 03:00
INFANT GI MALE / White / 42 kg
(Day 1)
4-2
Окончено
Unknown User
Checkmat VGBJJ
Unknown User СК"ФЕНИКС" Wolfgang Heidel Academy Won by Submission - 01:28
KIDS II GI MALE / White / 22 kg
(Day 1)
6-3
Окончено
Makar Bespalyj
Checkmat VGBJJ
Emil Levchenko ATOS JIU-JITSU BARCELONA Won by points - 02:00
INFANT GI MALE / White / 33 kg
(Day 1)
3-2
Окончено
Konstantin Shevchenko
ZR Team Nikolaev
Won by points - 04:00
Maksym Necheporenko Brutal Squad
ADULT GI FEMALE / Brown & Black / 69 kg
(Day 1)
1-4
Окончено
Bogdana Golub
Checkmat Ukraine
Won by points - 07:00
Meshy Rosenfeld Soul Fighters AB
KIDS III GI MALE / White / 24 kg
(Day 1)
2
Окончено
Ivan Chukhliebov
ATOS JIU-JITSU BARCELONA
Ilya Kulish Brutal Squad Won by points - 03:00
KIDS I GI MALE / White / 24 kg
(Day 1)
5-2
Окончено
Tamuro Timur
Checkmat VGBJJ
Won by points - 02:00
Alexander Golovan ATOS JIU-JITSU BARCELONA
ADULT GI MALE / Brown & Black / 88.3 kg
(Day 1)
2-2
Окончено
Yarden Beny
Cohen Brothers
Nimrod Ryeder Soul Fighters AB Won by Submission - 02:36
KIDS II GI MALE / White / 22 kg
(Day 1)
6-2
Окончено
Mark Solovyov
ZR Team Vyshgorod Guillotine
Won by points - 02:00
Maksim Komliev ATOS JIU-JITSU BARCELONA
KIDS I GI MALE / White / 24 kg
(Day 1)
5-3
Окончено
Danil Baranovsky
BLAKZ TEAM
Won by points - 02:00
Zavirov Ivan Checkmat VGBJJ
KIDS III GI MALE / White / 30 kg
(Day 1)
3
Окончено
Artur Rastrepin
ZR Team Dnipro
Artem Kirilenko Piranha jiu-jitsu Won by points - 03:00
KIDS III GI MALE / White / 27 kg
(Day 1)
5
Окончено
Unknown User
Predators jiu-jitsu team
Won by points - 02:28
Vsevolod Oleksiuk ZR Team Dnipro
INFANT GI MALE / White / 36 kg
(Day 1)
3-5
Окончено
Sergey Tkachenko
BLAKZ TEAM
Won by points - 04:00
Ruslan Glyva Checkmat VGBJJ
INFANT GI MALE / White / 51.5+ kg
(Day 1)
4-5
Окончено
Unknown User Vlasov
Checkmat VGBJJ
Unknown User Ronin dojo bjj Won by points - 04:00
KIDS I GI MALE / White / 24 kg
(Day 1)
5-4
Окончено
Tamuro Timur
Checkmat VGBJJ
Won by Submission - 00:11
Solovev Miroslav Checkmat VGBJJ
ADULT GI MALE / Brown & Black / 70 kg
(Day 1)
1-2
Окончено
Vitalii Stasiv
IJS Ivano-Frankivsk Jiu-Jitsu School
Won by Decision - 07:00
Iurii Dragoner ZR Team/Odessa Dragoner
KIDS III GI MALE / White / 30 kg
(Day 1)
2
Окончено
Unknown User
Piranha jiu-jitsu
Won by points - 03:00
Unknown User Predators jiu-jitsu team
KIDS II GI MALE / White / 25 kg
(Day 1)
6-6
Окончено
Aaron Shcherbyna
ZR Team Dnipro
Hovsepyan Arman Checkmat VGBJJ Won by points - 02:00
KIDS III GI MALE / White / 24 kg
(Day 1)
3
Окончено
Zugan Anatolij
Checkmat VGBJJ
Won by Decision - 03:00
Ivan Chukhliebov ATOS JIU-JITSU BARCELONA
INFANT GI MALE / White / 36 kg
(Day 1)
3-6
Окончено
Unknown User
ZR Team Dnipro
Won by Submission - 01:13
Skoryna Bogdan TOPGUN Jiu Jitsu School
ADULT GI MALE / Brown & Black / 88.3 kg
(Day 1)
2-3
Окончено
Roy Dagan
Soul Fighters AB
Won by points - 07:00
Mykhailo Artsimovych
KIDS II GI FEMALE / White / 22 kg
(Day 1)
5-7
Окончено
Zlata Cernaeva
Checkmat VGBJJ
Anastasia Solovyova ZR Team Vyshgorod Guillotine Won by Submission - 01:13
KIDS II GI MALE / White / 22 kg
(Day 1)
6-4
Окончено
Maksim Komliev
ATOS JIU-JITSU BARCELONA
Won by Decision - 02:00
Makar Bespalyj Checkmat VGBJJ
INFANT GI MALE / White / 42 kg
(Day 1)
4-3
Окончено
Unknown User Hamidulin
Checkmat VGBJJ
Won by points - 04:00
Unknown User Checkmat VGBJJ
KIDS III GI MALE / White / 27 kg
(Day 1)
6
Окончено
Timofey Ivanov
ZR Team Vyshgorod Guillotine
Maksim Ivanin Piranha jiu-jitsu Won by Submission - 00:15