Tidene er dynamiske og endres i sanntid. Oppdater nettleseren for den nyeste informasjonen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
ADULT GI MALE / Purple / 76 kg
(Day 2)
2-8
Ferdig
Konstantin Shutko
SC Borets
Seier på submission - 00:17
Andrii Hrynchuk Checkmat Ukraine
ADULT GI MALE / Purple / 70 kg
(Day 2)
2-5
Ferdig
Daniil Pihul
Checkmat Ukraine
Serhii Rusnak SC Borets Seier på submission - 04:02
ADULT GI MALE / White / 64 kg
(Day 2)
4-6
Ferdig
Igor Lukaviy
ZR Team Dnipro
Seier på submission - 01:49
Evgeniy Kharchenko PIRATES ROLLING HQ
MASTER 1 GI MALE / Blue / 76 kg
(Day 2)
6-7
Ferdig
Oleksii Tsybulko
Checkmat Ukraine
Seier på submission - 00:21
Eugene Kurochkin PIRATES ROLLING HQ
MASTER 1 GI MALE / Blue / 88.3 kg
(Day 2)
6-8
Ferdig
Stanislav Andrenko
Ronin dojo bjj
SERGEY SOLDATENKOV Checkmat Ukraine Seier med poeng - 05:00
ADULT GI MALE / White / 70 kg
(Day 2)
4-7
Ferdig
Igor Zats
ZR Team Dnipro
Vasyl Halushko ATOS JIU-JITSU BARCELONA Seier på submission - 03:17
MASTER 1 GI MALE / White / 70 kg
(Day 2)
5-6
Ferdig
Volodymyr Fedorov
SEKCIJA
Seier med poeng - 05:00
Vlad Glavacheck Ronin dojo bjj
ADULT GI MALE / White / 82.3 kg
(Day 2)
1-11
Ferdig
Artem GROT
ZR Team Kyiv
Seier med poeng - 05:00
Vladyslav Zhabko SC Borets
ADULT GI MALE / Blue / 76 kg
(Day 2)
Ferdig
Anatolii Shmidt
ATOS JIU-JITSU BARCELONA
Evgenii Zasukha Intelligent Jiu-Jitsu Academy. Bila Tserkva Seier på Walkover - -1:00
ADULT GI MALE / Blue / 76 kg
(Day 2)
3-5
Ferdig
Eugene Yalansky
Checkmat Ukraine
Unknown User Brutal Squad Seier med poeng - 05:00
ADULT GI MALE / Purple / 82.3 kg
(Day 2)
2-9
Ferdig
Sergej Moskalenko
Checkmat Ukraine
Ihor Bilobran FIRM Jiu Jitsu Seier med poeng - 06:00
ADULT GI MALE / White / 70 kg
(Day 2)
4-8
Ferdig
Dmytro Romaniuk
ZR Team Kyiv
Roman Lukaviy ZR Team Dnipro Seier på submission - 03:03
MASTER 1 GI MALE / Blue / 100.5 kg
(Day 2)
6-9
Ferdig
Vasyl Mezetskyi
SC Borets
Seier med poeng - 05:00
Bogdan Lomakin SEKCIJA
MASTER 1 GI MALE / White / 82.3 kg
(Day 2)
5-7
Ferdig
Mykola Soznashvili
ZR Team Kyiv
Dmitriy Voikhevych PIRATES ROLLING HQ Seier med poeng - 05:00
ADULT GI MALE / White / 76 kg
(Day 2)
1-7
Ferdig
Aleksej Matveev
One Touch / TMS Hub Odesa
Mykhailo Salarov ATOS JIU-JITSU BARCELONA Seier på submission - 02:51
ADULT GI MALE / Blue / 70 kg
(Day 2)
4-9
Ferdig
Woong Ung Kim
Checkmat Ukraine
Seier med poeng - 05:00
Samarin Danil TOPGUN Jiu Jitsu School
ADULT GI MALE / Purple / 94.3 kg
(Day 2)
2-10
Ferdig
Vadym Voloshyn
SC Borets
Arthur Zlydenniy ATOS JIU-JITSU BARCELONA Seier på submission - 02:37
ADULT GI MALE / Blue / 82.3 kg
(Day 2)
3-9
Ferdig
Mikhailo Pryimak
SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU - INTERNATIONAL
Dmitrij Zbarazkij ZR Team Dnipro Seier med poeng - 05:00
ADULT GI MALE / White / 82.3 kg
(Day 2)
1-12
Ferdig
Ihar Yankov
Seier på submission - 00:47
Oleg Mirosnik Intelligent Jiu-Jitsu Academy. Bila Tserkva
MASTER 1 GI MALE / Blue / 76 kg
(Day 2)
6-10
Ferdig
Dmitriy Timofieiev
Ronin dojo bjj
Seier med poeng - 05:00
Eugene Kurochkin PIRATES ROLLING HQ
MASTER 1 GI MALE / White / 82.3 kg
(Day 2)
5-8
Ferdig
Pavel Voloshchuk
Bohdan Dziubanov FIRM Jiu Jitsu Seier med poeng - 05:00
ADULT GI MALE / White / 82.3 kg
(Day 2)
1-13
Ferdig
Yevhen Nestertsov
PIRATES ROLLING HQ
Yurii Kadynskyi Checkmat Ukraine Seier med poeng - 05:00
ADULT GI MALE / Purple / 70 kg
(Day 2)
2-6
Ferdig
Timur Honcharuk
ATOS JIU-JITSU BARCELONA
Daniil Pihul Checkmat Ukraine Seier med poeng - 06:00
ADULT GI MALE / Blue / 70 kg
(Day 2)
4-10
Ferdig
Viktor Chirskiy
Intelligent jiu-jitsu academy (Ternopil)
Daniil Ilinskyi PIRATES ROLLING HQ Seier med poeng - 05:00
ADULT GI MALE / Blue / 76 kg
(Day 2)
3-6
Ferdig
Vitalij Guzej
FIRM Jiu Jitsu
Seier på submission - -1:-9
Evgenii Zasukha Intelligent Jiu-Jitsu Academy. Bila Tserkva
MASTER 1 GI MALE / Blue / 88.3 kg
(Day 2)
6-11
Ferdig
Evgenij Fedaev
One Touch / TMS Hub Odesa
SERGEY SOLDATENKOV Checkmat Ukraine Seier med poeng - 05:00
MASTER 1 GI MALE / White / 70 kg
(Day 2)
5-9
Ferdig
Konstantin Gudzenko
Fernando Yamasaki
Seier med poeng - 05:00
Vlad Glavacheck Ronin dojo bjj
ADULT GI MALE / Blue / 82.3 kg
(Day 2)
3-10
Ferdig
Dariush Afzai
PIRATES ROLLING HQ
Andrej Tratseuski Brasa CTA Seier på submission - 01:07
ADULT GI MALE / Blue / 70 kg
(Day 2)
4-11
Ferdig
Vadym Renyk
Intelligent jiu-jitsu academy (Ternopil)
Seier ved dommeravgjørelse - 05:00
Woong Ung Kim Checkmat Ukraine
ADULT GI MALE / White / 82.3 kg
(Day 2)
1-14
Ferdig
Ilia Kotlar
TOPGUN Jiu Jitsu School
Vlad Kropyvka Seier med poeng - 05:00
ADULT GI MALE / Purple / 70 kg
(Day 2)
2-7
Ferdig
Magamed-Saliakh Iusupov
Checkmat Ukraine
Seier med poeng - 06:00
Serhii Rusnak SC Borets
MASTER 1 GI MALE / Blue / 100.5 kg
(Day 2)
6-12
Ferdig
Aleksandr Boboshko
KCE "FIRST"
Bogdan Lomakin SEKCIJA Seier med poeng - 05:00