Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
ADULT GI MALE / Purple / 76 kg
(Day 2)
2-8
Finito
Konstantin Shutko
SC Borets
Won by Submission - 00:17
Andrii Hrynchuk Checkmat Ukraine
ADULT GI MALE / Purple / 70 kg
(Day 2)
2-5
Finito
Daniil Pihul
Checkmat Ukraine
Serhii Rusnak SC Borets Won by Submission - 04:02
ADULT GI MALE / White / 64 kg
(Day 2)
4-6
Finito
Igor Lukaviy
ZR Team Dnipro
Won by Submission - 01:49
Evgeniy Kharchenko PIRATES ROLLING HQ
MASTER 1 GI MALE / Blue / 76 kg
(Day 2)
6-7
Finito
Oleksii Tsybulko
Checkmat Ukraine
Won by Submission - 00:21
Eugene Kurochkin PIRATES ROLLING HQ
MASTER 1 GI MALE / Blue / 88.3 kg
(Day 2)
6-8
Finito
Stanislav Andrenko
Ronin dojo bjj
SERGEY SOLDATENKOV Checkmat Ukraine Won by points - 05:00
ADULT GI MALE / White / 70 kg
(Day 2)
4-7
Finito
Igor Zats
ZR Team Dnipro
Vasyl Halushko ATOS JIU-JITSU BARCELONA Won by Submission - 03:17
MASTER 1 GI MALE / White / 70 kg
(Day 2)
5-6
Finito
Volodymyr Fedorov
SEKCIJA
Won by points - 05:00
Vlad Glavacheck Ronin dojo bjj
ADULT GI MALE / White / 82.3 kg
(Day 2)
1-11
Finito
Artem GROT
ZR Team Kyiv
Won by points - 05:00
Vladyslav Zhabko SC Borets
ADULT GI MALE / Blue / 76 kg
(Day 2)
Finito
Anatolii Shmidt
ATOS JIU-JITSU BARCELONA
Evgenii Zasukha Intelligent Jiu-Jitsu Academy. Bila Tserkva Won by Walkover - -1:00
ADULT GI MALE / Blue / 76 kg
(Day 2)
3-5
Finito
Eugene Yalansky
Checkmat Ukraine
Unknown User Brutal Squad Won by points - 05:00
ADULT GI MALE / Purple / 82.3 kg
(Day 2)
2-9
Finito
Sergej Moskalenko
Checkmat Ukraine
Ihor Bilobran FIRM Jiu Jitsu Won by points - 06:00
ADULT GI MALE / White / 70 kg
(Day 2)
4-8
Finito
Dmytro Romaniuk
ZR Team Kyiv
Roman Lukaviy ZR Team Dnipro Won by Submission - 03:03
MASTER 1 GI MALE / Blue / 100.5 kg
(Day 2)
6-9
Finito
Vasyl Mezetskyi
SC Borets
Won by points - 05:00
Bogdan Lomakin SEKCIJA
MASTER 1 GI MALE / White / 82.3 kg
(Day 2)
5-7
Finito
Mykola Soznashvili
ZR Team Kyiv
Dmitriy Voikhevych PIRATES ROLLING HQ Won by points - 05:00
ADULT GI MALE / White / 76 kg
(Day 2)
1-7
Finito
Aleksej Matveev
One Touch / TMS Hub Odesa
Mykhailo Salarov ATOS JIU-JITSU BARCELONA Won by Submission - 02:51
ADULT GI MALE / Blue / 70 kg
(Day 2)
4-9
Finito
Woong Ung Kim
Checkmat Ukraine
Won by points - 05:00
Samarin Danil TOPGUN Jiu Jitsu School
ADULT GI MALE / Purple / 94.3 kg
(Day 2)
2-10
Finito
Vadym Voloshyn
SC Borets
Arthur Zlydenniy ATOS JIU-JITSU BARCELONA Won by Submission - 02:37
ADULT GI MALE / Blue / 82.3 kg
(Day 2)
3-9
Finito
Mikhailo Pryimak
SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU - INTERNATIONAL
Dmitrij Zbarazkij ZR Team Dnipro Won by points - 05:00
ADULT GI MALE / White / 82.3 kg
(Day 2)
1-12
Finito
Ihar Yankov
Won by Submission - 00:47
Oleg Mirosnik Intelligent Jiu-Jitsu Academy. Bila Tserkva
MASTER 1 GI MALE / Blue / 76 kg
(Day 2)
6-10
Finito
Dmitriy Timofieiev
Ronin dojo bjj
Won by points - 05:00
Eugene Kurochkin PIRATES ROLLING HQ
MASTER 1 GI MALE / White / 82.3 kg
(Day 2)
5-8
Finito
Pavel Voloshchuk
Bohdan Dziubanov FIRM Jiu Jitsu Won by points - 05:00
ADULT GI MALE / White / 82.3 kg
(Day 2)
1-13
Finito
Yevhen Nestertsov
PIRATES ROLLING HQ
Yurii Kadynskyi Checkmat Ukraine Won by points - 05:00
ADULT GI MALE / Purple / 70 kg
(Day 2)
2-6
Finito
Timur Honcharuk
ATOS JIU-JITSU BARCELONA
Daniil Pihul Checkmat Ukraine Won by points - 06:00
ADULT GI MALE / Blue / 70 kg
(Day 2)
4-10
Finito
Viktor Chirskiy
Intelligent jiu-jitsu academy (Ternopil)
Daniil Ilinskyi PIRATES ROLLING HQ Won by points - 05:00
ADULT GI MALE / Blue / 76 kg
(Day 2)
3-6
Finito
Vitalij Guzej
FIRM Jiu Jitsu
Won by Submission - -1:-9
Evgenii Zasukha Intelligent Jiu-Jitsu Academy. Bila Tserkva
MASTER 1 GI MALE / Blue / 88.3 kg
(Day 2)
6-11
Finito
Evgenij Fedaev
One Touch / TMS Hub Odesa
SERGEY SOLDATENKOV Checkmat Ukraine Won by points - 05:00
MASTER 1 GI MALE / White / 70 kg
(Day 2)
5-9
Finito
Konstantin Gudzenko
Fernando Yamasaki
Won by points - 05:00
Vlad Glavacheck Ronin dojo bjj
ADULT GI MALE / Blue / 82.3 kg
(Day 2)
3-10
Finito
Dariush Afzai
PIRATES ROLLING HQ
Andrej Tratseuski Brasa CTA Won by Submission - 01:07
ADULT GI MALE / Blue / 70 kg
(Day 2)
4-11
Finito
Vadym Renyk
Intelligent jiu-jitsu academy (Ternopil)
Won by Decision - 05:00
Woong Ung Kim Checkmat Ukraine
ADULT GI MALE / White / 82.3 kg
(Day 2)
1-14
Finito
Ilia Kotlar
TOPGUN Jiu Jitsu School
Vlad Kropyvka Won by points - 05:00
ADULT GI MALE / Purple / 70 kg
(Day 2)
2-7
Finito
Magamed-Saliakh Iusupov
Checkmat Ukraine
Won by points - 06:00
Serhii Rusnak SC Borets
MASTER 1 GI MALE / Blue / 100.5 kg
(Day 2)
6-12
Finito
Aleksandr Boboshko
KCE "FIRST"
Bogdan Lomakin SEKCIJA Won by points - 05:00