Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
KIDS III GI MALE / Grey / 30 kg
(Day 1)
29
Färdig
Damir Voikhevych
PIRATES ROLLING HQ
Damir Brysov SC Borets Vann på Submission - 03:00
INFANT GI MALE / Yellow, Orange and Green / 36 kg
(Day 1)
3-35
Färdig
Danil Zajcev
Vann på Submission - 01:22
Unknown User UABJJ
JUNIOR GI MALE / Grey / 44 kg
(Day 1)
2-23
Färdig
Aleksandr Zavalov
ZR Team Vyshgorod Guillotine
Pankiv Semen ZR Team/Odessa Dragoner Vann på domslut - 01:19
TEEN GI MALE / Yellow, Orange and Green / 56 kg
(Day 1)
5-41
Färdig
Deni Dzhambulatov
CHECKMAT INTERNATIONAL
Vann på Submission - 00:13
Dmitro Hryshko SC Borets
INFANT GI MALE / Yellow, Orange and Green / 51.5 kg
(Day 1)
4-30
Färdig
Kirill Dudnik
SC Borets
Vann på Submission - 01:30
Aleksandr Kluchikov Brutal Squad
KIDS III GI MALE / Grey / 42 kg
(Day 1)
35
Färdig
Tymofii Dopira
ATOS JIU-JITSU BARCELONA
Vann på Submission - 01:35
Mezencev Maksim Brutal Squad
TEEN GI MALE / Yellow, Orange and Green / 52 kg
(Day 1)
5-37
Färdig
Yehor Rybalkin
ZR Team Dnipro
Vann på Submission - 03:28
Nikita Berezhnoi ZR Team Dnipro
INFANT GI MALE / Grey / 36 kg
(Day 1)
3-32
Färdig
Artem Manojlo
Dragon Jiu Jitsu Tatsu-do
Makim Celovalnik ZR Team/Odessa Dragoner Vann på poäng - 04:00
KIDS II GI MALE / Colorful / 28 kg
(Day 1)
6-38
Färdig
Slavik Krohmal
ZR Team/Odessa Dragoner
Vann på poäng - 02:00
Artem Yarovyi SC Borets
JUNIOR GI MALE / Yellow, Orange and Green / 48 kg
(Day 1)
1-25
Färdig
Guy Burshtein
Soul Fighters AB
Vann på poäng - 04:00
Unknown User Piranha jiu-jitsu
JUNIOR GI MALE / Grey / 48 kg
(Day 1)
2-26
Färdig
Artem Zakun
Checkmat VGBJJ
ROMAN BABAI ZR Team Dnipro Vann på Submission - 02:38
KIDS III GI MALE / Grey / 36 kg
(Day 1)
32
Färdig
Daniel Boaron
Soul Fighters AB
Vann på Submission - 01:04
Moiseenkov Nikita TOPGUN Jiu Jitsu School
KIDS III GI MALE / Grey / 42 kg
(Day 1)
36
Färdig
Danil Gavrilenko
ZR Team Vyshgorod Guillotine
VOLOVEI VLAD ON-TOP MOLDOVA Vann på Submission - 01:09
JUNIOR GI MALE / Grey / 64.5 kg
(Day 1)
4-31
Färdig
Evgeny Wozniuk
ZR Team Vyshgorod Guillotine
Mihail Chausov KCE "FIRST" Vann på Submission - 01:26
INFANT GI MALE / Yellow, Orange and Green / 36 kg
(Day 1)
3-36
Färdig
Sasa Cebanov
Intelligent jiu-jitsu academy (Ternopil)
Vann på poäng - 04:00
Viktor Donetskiy ZR Team/SK Pobeditel
INFANT GI MALE / Yellow, Orange and Green / 45 kg
(Day 1)
4-29
Färdig
CHIRILOVICI DANILA
ON-TOP MOLDOVA
Konstantin Zhyvanov SC Borets Vann på poäng - 04:00
TEEN GI MALE / Yellow, Orange and Green / 56 kg
(Day 1)
5-40
Färdig
Bohdan Sedynkyn
SC Borets
Vann på Submission - 01:18
Maksim Kutugov Brutal Squad
KIDS II GI MALE / Colorful / 28 kg
(Day 1)
6-37
Färdig
David Lysko
Checkmat Ukraine
David Chepyr SC Borets Vann på poäng - 02:00
JUNIOR GI MALE / Grey / 48 kg
(Day 1)
2-27
Färdig
Bohdan Kryshko
SC Borets
Igor Morozov Predators jiu-jitsu team Vann på poäng - 04:00
KIDS III GI MALE / Grey / 42 kg
(Day 1)
37
Färdig
Tymofii Dopira
ATOS JIU-JITSU BARCELONA
Oleg Dudnik SC Borets Vann på poäng - 03:00
KIDS III GI MALE / Grey / 30 kg
(Day 1)
30
Färdig
Nikita Zuravel
Jiu-jitsu Tatsu-Do
Vann på Submission - 02:07
Emir Abduraimov Checkmat Ukraine
TEEN GI MALE / Yellow, Orange and Green / 52 kg
(Day 1)
5-38
Färdig
Vladislav Danchul
SC Borets
Vann på Submission - 03:14
Alexander Oliinyk SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU - INTERNATIONAL
KIDS II GI MALE / Colorful / 28 kg
(Day 1)
6-39
Färdig
Kasanenko Grigorij
Checkmat VGBJJ
Vann på poäng - 02:00
Mykhaylo Dmytrovych SC Borets
INFANT GI MALE / Yellow, Orange and Green / 36 kg
(Day 1)
3-37
Färdig
Danil Zajcev
Vann på poäng - 04:00
Dima Belasov ZR Team/Odessa Dragoner
JUNIOR GI MALE / Yellow, Orange and Green / 48 kg
(Day 1)
1-26
Färdig
Nazar Hromei
IJS Ivano-Frankivsk Jiu-Jitsu School
Vann på Submission - 02:39
Sergey Radosh UABJJ
KIDS III GI MALE / Yellow, Orange and Green / 42+ kg
(Day 1)
40
Färdig
Solosenko Rostislav
Brutal Squad
Mihail Borisenko ATOS JIU-JITSU BARCELONA Vann på domslut - 03:00
INFANT GI MALE / Yellow, Orange and Green / 51.5 kg
(Day 1)
Färdig
Artem Lyutov
ATOS JIU-JITSU BARCELONA
Aleksandr Kluchikov Brutal Squad Vann på Walkover - 00:00
KIDS III GI MALE / Grey / 30 kg
(Day 1)
31
Färdig
Mykyta Skalevskyi
SC Borets
Vann på poäng - 03:00
Damir Brysov SC Borets
JUNIOR GI MALE / Grey / 64.5 kg
(Day 1)
4-32
Färdig
Unknown User
UABJJ
Denis Melnyk FIRM Jiu Jitsu Vann på Submission - 01:02
JUNIOR GI MALE / Grey / 48 kg
(Day 1)
2-28
Färdig
Vadym Rozhko
ZR Team/SK Pobeditel
Pokotilo Dmitrij PIRATES ROLLING HQ Vann på Submission - 02:23
KIDS II GI MALE / Colorful / 28 kg
(Day 1)
6-40
Färdig
Unknown User
UABJJ
Ivan Tokmakov ATOS JIU-JITSU BARCELONA Vann på poäng - 02:00
TEEN GI MALE / Yellow, Orange and Green / 56 kg
(Day 1)
5-42
Färdig
Maksim Kutugov
Brutal Squad
Dmitro Hryshko SC Borets Vann på Submission - 01:17