Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
JUNIOR GI MALE / Grey / 64.5 kg
(Day 1)
4-33
Färdig
Alexander Mattay
ATOS JIU-JITSU BARCELONA
Andrej Matusevich ZR Team Dnipro Vann på Submission - 00:40
INFANT GI MALE / Yellow, Orange and Green / 30 kg
(Day 1)
3-40
Färdig
Makar Strizheus
Fernando Yamasaki
Vann på poäng - 04:00
Timur Maslyaniy SC Borets
JUNIOR GI MALE / Grey / 48 kg
(Day 1)
2-29
Färdig
ROMAN BABAI
ZR Team Dnipro
Vann på poäng - 04:00
Igor Morozov Predators jiu-jitsu team
KIDS III GI MALE / Grey / 42 kg
(Day 1)
38
Färdig
Danil Gavrilenko
ZR Team Vyshgorod Guillotine
Vann på poäng - 03:00
Tymofii Dopira ATOS JIU-JITSU BARCELONA
TEEN GI MALE / Yellow, Orange and Green / 65 kg
(Day 1)
5-44
Färdig
Unknown User
Brutal Squad
Yehor Brusnyak ATOS JIU-JITSU BARCELONA Vann på poäng - 04:00
KIDS III GI MALE / Yellow, Orange and Green / 33 kg
(Day 1)
34
Färdig
Vladimir Demertash
Checkmat Ukraine
CHIRILOVICI FILIP ON-TOP MOLDOVA Vann på Submission - 00:48
JUNIOR GI MALE / Yellow, Orange and Green / 48 kg
(Day 1)
1-27
Färdig
Guy Burshtein
Soul Fighters AB
Vann på Submission - 01:25
Denis Kyuricin Brutal Squad
JUNIOR GI MALE / Grey / 64.5 kg
(Day 1)
4-34
Färdig
Mihail Chausov
KCE "FIRST"
Vann på Submission - 03:17
Denis Melnyk FIRM Jiu Jitsu
KIDS II GI MALE / Colorful / 28 kg
(Day 1)
6-41
Färdig
David Chepyr
SC Borets
Slavik Krohmal ZR Team/Odessa Dragoner Vann på poäng - 02:00
KIDS III GI MALE / Yellow, Orange and Green / 33 kg
(Day 1)
35
Färdig
David Boburka
SC Borets
Mihail Galaktionov ZR Team/Odessa Dragoner Vann på Submission - 02:35
KIDS III GI MALE / Yellow, Orange and Green / 42+ kg
(Day 1)
41
Färdig
Solosenko Rostislav
Brutal Squad
Olexandr Bondarenko SC Borets Vann på Submission - 01:02
INFANT GI MALE / Yellow, Orange and Green / 36 kg
(Day 1)
3-38
Färdig
Viktor Donetskiy
ZR Team/SK Pobeditel
Dima Belasov ZR Team/Odessa Dragoner Vann på poäng - 04:00
JUNIOR GI MALE / Grey / 56 kg
(Day 1)
2-32
Färdig
Matwii Artsimovych
Intelligent Jiu-Jitsu Academy
Vann på poäng - 04:00
Maksym Derkach SC Borets
KIDS II GI MALE / Colorful / 28 kg
(Day 1)
6-42
Färdig
Kasanenko Grigorij
Checkmat VGBJJ
Ivan Tokmakov ATOS JIU-JITSU BARCELONA Vann på domslut - 02:00
JUNIOR GI MALE / Grey / 64.5 kg
(Day 1)
4-35
Färdig
Andrej Matusevich
ZR Team Dnipro
Vann på poäng - 04:00
Volodymyr Herasymenko SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU - INTERNATIONAL
JUNIOR GI MALE / Yellow, Orange and Green / 52 kg
(Day 1)
1-30
Färdig
Ivan Tovarishenko
ZR Team/SK Pobeditel
Oleg Melnik ATOS JIU-JITSU BARCELONA Vann på poäng - 04:00
TEEN GI MALE / White / 69 kg
(Day 1)
43
Färdig
Nazar Nazarenko
BLAKZ TEAM
Vann på Submission - 01:33
Hleb Vitkovskyi SC Borets
KIDS III GI MALE / Grey / 30 kg
(Day 1)
32
Färdig
Emir Abduraimov
Checkmat Ukraine
Damir Brysov SC Borets Vann på poäng - 03:00
TEEN GI MALE / White / 69+ kg
(Day 1)
6-45
Färdig
Gleb Moscalenko
ATOS JIU-JITSU BARCELONA
Vann på Submission - 00:21
Maksim Kurov
KIDS III GI MALE / Grey / 42 kg
(Day 1)
39
Färdig
VOLOVEI VLAD
ON-TOP MOLDOVA
Vann på poäng - 03:00
Oleg Dudnik SC Borets
JUNIOR GI FEMALE / Grey / 44 kg
(Day 1)
4-38
Färdig
Anastasiia Chernova
ZR Team Vyshgorod Guillotine
Revuckaa Milana Checkmat VGBJJ Vann på poäng - 04:00
JUNIOR GI MALE / Grey / 48 kg
(Day 1)
2-30
Färdig
Vadym Rozhko
ZR Team/SK Pobeditel
Igor Morozov Predators jiu-jitsu team Vann på Submission - 01:48
INFANT GI MALE / Yellow, Orange and Green / 30 kg
(Day 1)
3-41
Färdig
Yevhen Dubyna
ATOS JIU-JITSU BARCELONA
Vann på Submission - 01:46
Vyacheslav Zorin SC Borets
KIDS II GI MALE / Colorful / 28 kg
(Day 1)
6-43
Färdig
David Chepyr
SC Borets
Vann på Submission - 01:19
Kasanenko Grigorij Checkmat VGBJJ
JUNIOR GI MALE / Yellow, Orange and Green / 48 kg
(Day 1)
1-28
Färdig
Sergey Radosh
UABJJ
Vann på Submission - 01:19
Denis Kyuricin Brutal Squad
TEEN GI FEMALE / Yellow, Orange and Green / 52 kg
(Day 1)
Färdig
Ilcenko Sofia
Checkmat Ukraine
Maria Klein BLAKZ TEAM Vann på Walkover
JUNIOR GI MALE / Grey / 56 kg
(Day 1)
2-33
Färdig
Solosin Artem
Checkmat VGBJJ
Vann på Submission - 01:16
Evgen Logvinov-Olijnik SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU - INTERNATIONAL
KIDS III GI MALE / Yellow, Orange and Green / 42+ kg
(Day 1)
42
Färdig
Mihail Borisenko
ATOS JIU-JITSU BARCELONA
Olexandr Bondarenko SC Borets Vann på Submission - 00:43
TEEN GI MALE / Yellow, Orange and Green / 65 kg
(Day 1)
5-46
Färdig
Ruslan Kovalenko
ATOS JIU-JITSU BARCELONA
Vann via diskvalificering
Evgenij Smolenskij MARTIAL ARTS CLUB “KATRAN”
TEEN GI MALE / Yellow, Orange and Green / 56 kg
(Day 1)
5-43
Färdig
Bohdan Sedynkyn
SC Borets
Deni Dzhambulatov CHECKMAT INTERNATIONAL Vann på Submission - 00:22
INFANT GI MALE / Yellow, Orange and Green / 33 kg
(Day 1)
3-44
Färdig
Tymur Chumakov
ATOS JIU-JITSU BARCELONA
MAKSYM OLEINYK ZR Team/SK Pobeditel Vann på Submission - 01:15
JUNIOR GI MALE / Yellow, Orange and Green / 52 kg
(Day 1)
1-31
Färdig
Oleg Melnik
ATOS JIU-JITSU BARCELONA
Igor Piskorskiy IJS Ivano-Frankivsk Jiu-Jitsu School Vann på Submission - 00:08