Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
JUNIOR GI MALE / Grey / 64.5 kg
(Day 1)
4-33
終了
Alexander Mattay
ATOS JIU-JITSU BARCELONA
Andrej Matusevich ZR Team Dnipro Won by Submission - 00:40
INFANT GI MALE / Yellow, Orange and Green / 30 kg
(Day 1)
3-40
終了
Makar Strizheus
Fernando Yamasaki
Won by points - 04:00
Timur Maslyaniy SC Borets
JUNIOR GI MALE / Grey / 48 kg
(Day 1)
2-29
終了
ROMAN BABAI
ZR Team Dnipro
Won by points - 04:00
Igor Morozov Predators jiu-jitsu team
KIDS III GI MALE / Grey / 42 kg
(Day 1)
38
終了
Danil Gavrilenko
ZR Team Vyshgorod Guillotine
Won by points - 03:00
Tymofii Dopira ATOS JIU-JITSU BARCELONA
TEEN GI MALE / Yellow, Orange and Green / 65 kg
(Day 1)
5-44
終了
Unknown User
Brutal Squad
Yehor Brusnyak ATOS JIU-JITSU BARCELONA Won by points - 04:00
KIDS III GI MALE / Yellow, Orange and Green / 33 kg
(Day 1)
34
終了
Vladimir Demertash
Checkmat Ukraine
CHIRILOVICI FILIP ON-TOP MOLDOVA Won by Submission - 00:48
JUNIOR GI MALE / Yellow, Orange and Green / 48 kg
(Day 1)
1-27
終了
Guy Burshtein
Soul Fighters AB
Won by Submission - 01:25
Denis Kyuricin Brutal Squad
JUNIOR GI MALE / Grey / 64.5 kg
(Day 1)
4-34
終了
Mihail Chausov
KCE "FIRST"
Won by Submission - 03:17
Denis Melnyk FIRM Jiu Jitsu
KIDS II GI MALE / Colorful / 28 kg
(Day 1)
6-41
終了
David Chepyr
SC Borets
Slavik Krohmal ZR Team/Odessa Dragoner Won by points - 02:00
KIDS III GI MALE / Yellow, Orange and Green / 33 kg
(Day 1)
35
終了
David Boburka
SC Borets
Mihail Galaktionov ZR Team/Odessa Dragoner Won by Submission - 02:35
KIDS III GI MALE / Yellow, Orange and Green / 42+ kg
(Day 1)
41
終了
Solosenko Rostislav
Brutal Squad
Olexandr Bondarenko SC Borets Won by Submission - 01:02
INFANT GI MALE / Yellow, Orange and Green / 36 kg
(Day 1)
3-38
終了
Viktor Donetskiy
ZR Team/SK Pobeditel
Dima Belasov ZR Team/Odessa Dragoner Won by points - 04:00
JUNIOR GI MALE / Grey / 56 kg
(Day 1)
2-32
終了
Matwii Artsimovych
Intelligent Jiu-Jitsu Academy
Won by points - 04:00
Maksym Derkach SC Borets
KIDS II GI MALE / Colorful / 28 kg
(Day 1)
6-42
終了
Kasanenko Grigorij
Checkmat VGBJJ
Ivan Tokmakov ATOS JIU-JITSU BARCELONA Won by Decision - 02:00
JUNIOR GI MALE / Grey / 64.5 kg
(Day 1)
4-35
終了
Andrej Matusevich
ZR Team Dnipro
Won by points - 04:00
Volodymyr Herasymenko SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU - INTERNATIONAL
JUNIOR GI MALE / Yellow, Orange and Green / 52 kg
(Day 1)
1-30
終了
Ivan Tovarishenko
ZR Team/SK Pobeditel
Oleg Melnik ATOS JIU-JITSU BARCELONA Won by points - 04:00
TEEN GI MALE / White / 69 kg
(Day 1)
43
終了
Nazar Nazarenko
BLAKZ TEAM
Won by Submission - 01:33
Hleb Vitkovskyi SC Borets
KIDS III GI MALE / Grey / 30 kg
(Day 1)
32
終了
Emir Abduraimov
Checkmat Ukraine
Damir Brysov SC Borets Won by points - 03:00
TEEN GI MALE / White / 69+ kg
(Day 1)
6-45
終了
Gleb Moscalenko
ATOS JIU-JITSU BARCELONA
Won by Submission - 00:21
Maksim Kurov
KIDS III GI MALE / Grey / 42 kg
(Day 1)
39
終了
VOLOVEI VLAD
ON-TOP MOLDOVA
Won by points - 03:00
Oleg Dudnik SC Borets
JUNIOR GI FEMALE / Grey / 44 kg
(Day 1)
4-38
終了
Anastasiia Chernova
ZR Team Vyshgorod Guillotine
Revuckaa Milana Checkmat VGBJJ Won by points - 04:00
JUNIOR GI MALE / Grey / 48 kg
(Day 1)
2-30
終了
Vadym Rozhko
ZR Team/SK Pobeditel
Igor Morozov Predators jiu-jitsu team Won by Submission - 01:48
INFANT GI MALE / Yellow, Orange and Green / 30 kg
(Day 1)
3-41
終了
Yevhen Dubyna
ATOS JIU-JITSU BARCELONA
Won by Submission - 01:46
Vyacheslav Zorin SC Borets
KIDS II GI MALE / Colorful / 28 kg
(Day 1)
6-43
終了
David Chepyr
SC Borets
Won by Submission - 01:19
Kasanenko Grigorij Checkmat VGBJJ
JUNIOR GI MALE / Yellow, Orange and Green / 48 kg
(Day 1)
1-28
終了
Sergey Radosh
UABJJ
Won by Submission - 01:19
Denis Kyuricin Brutal Squad
TEEN GI FEMALE / Yellow, Orange and Green / 52 kg
(Day 1)
終了
Ilcenko Sofia
Checkmat Ukraine
Maria Klein BLAKZ TEAM Won by Walkover
JUNIOR GI MALE / Grey / 56 kg
(Day 1)
2-33
終了
Solosin Artem
Checkmat VGBJJ
Won by Submission - 01:16
Evgen Logvinov-Olijnik SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU - INTERNATIONAL
KIDS III GI MALE / Yellow, Orange and Green / 42+ kg
(Day 1)
42
終了
Mihail Borisenko
ATOS JIU-JITSU BARCELONA
Olexandr Bondarenko SC Borets Won by Submission - 00:43
TEEN GI MALE / Yellow, Orange and Green / 65 kg
(Day 1)
5-46
終了
Ruslan Kovalenko
ATOS JIU-JITSU BARCELONA
Won by Disqualification (disqualification)
Evgenij Smolenskij MARTIAL ARTS CLUB “KATRAN”
TEEN GI MALE / Yellow, Orange and Green / 56 kg
(Day 1)
5-43
終了
Bohdan Sedynkyn
SC Borets
Deni Dzhambulatov CHECKMAT INTERNATIONAL Won by Submission - 00:22
INFANT GI MALE / Yellow, Orange and Green / 33 kg
(Day 1)
3-44
終了
Tymur Chumakov
ATOS JIU-JITSU BARCELONA
MAKSYM OLEINYK ZR Team/SK Pobeditel Won by Submission - 01:15
JUNIOR GI MALE / Yellow, Orange and Green / 52 kg
(Day 1)
1-31
終了
Oleg Melnik
ATOS JIU-JITSU BARCELONA
Igor Piskorskiy IJS Ivano-Frankivsk Jiu-Jitsu School Won by Submission - 00:08