Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
KIDS III NO - GI MALE / White / 32 kg
(Day 1)
2-62
Finito
Unknown User Romashchenko
ZR Team Dnipro
Won by points - 03:00
Georgij Komkov KCE "FIRST"
INFANT NO - GI MALE / White / 35 kg
(Day 1)
5-69
Finito
Alekseenko Svyatoslav
TOPGUN Jiu Jitsu School
Rostislav Poldnev KCE "FIRST" Won by Submission - 02:58
TEEN NO - GI MALE / Yellow, Orange and Green / 68+ kg
(Day 1)
3-54
Finito
Unknown User Sutko
Checkmat Ukraine
Rostyslav Martyniuk Intelligent Jiu-Jitsu Academy Won by points - 04:00
INFANT NO - GI MALE / Yellow, Orange and Green / 32 kg
(Day 1)
4-67
Finito
Mark Fedaev
One Touch / TMS Hub Odesa
HEORHII DAVYDIUK CICERO COSTHA UKRAINE Won by Submission - 01:00
JUNIOR GI FEMALE / Grey / 56 kg
(Day 1)
1-73
Finito
Lena Baliuk
Won by points - 04:00
Polina Hrebeniuk SC Borets
KIDS III NO - GI MALE / White / 35 kg
(Day 1)
2-65
Finito
Matvej Mandronov
PIRATES ROLLING HQ
Mihail Beketov ZR Team Dnipro Won by Submission - 01:03
INFANT NO - GI MALE / Yellow, Orange and Green / 38 kg
(Day 1)
4-72
Finito
Yakovenko Arkadii
ZR Team Kyiv
Arsenii Shpak ZR Team/Odessa Dragoner Won by points - 04:00
INFANT NO - GI MALE / White / 41 kg
(Day 1)
5-70
Finito
Ilya Sterlikov
KCE "FIRST"
Alexey Yuhnov Dragon Jiu Jitsu Tatsu-do Won by points - 04:00
KIDS III NO - GI MALE / White / 38 kg
(Day 1)
2-66
Finito
Hovsepyan Aram
Checkmat VGBJJ
Won by Submission - 03:16
Illya Levchenko Dragon Jiu Jitsu Tatsu-do
JUNIOR NO - GI MALE / Grey / 51 kg
(Day 1)
6-58
Finito
ROMAN BABAI
ZR Team Dnipro
Evgen Logvinov-Olijnik Ronin dojo bjj Won by points - 04:00
TEEN NO - GI MALE / Yellow, Orange and Green / 68 kg
(Day 1)
3-52
Finito
Ruslan Kovalenko
ATOS JIU-JITSU BARCELONA
Aleksandr Gorbik Checkmat Ukraine Won by Submission - 02:17
JUNIOR GI FEMALE / Grey / 36 kg
(Day 1)
1-71
Finito
Uliana Biliavtseva
ZR Team Dnipro
Won by Disqualification (disqualification)
Yeva Bulavchyk
JUNIOR GI FEMALE / Grey / 36 kg
(Day 1)
1-72
Finito
Evgenia Zupanin
ZR Team Vynogradiv
Won by points - 04:00
Nadezda Melnicenko KANИN Team
KIDS III NO - GI MALE / White / 32 kg
(Day 1)
2-63
Finito
Konstantin Yefimov
PIRATES ROLLING HQ
Won by points - 03:00
Georgij Komkov KCE "FIRST"
JUNIOR NO - GI MALE / Yellow, Orange and Green / 39 kg
(Day 1)
6-60
Finito
Dmytro Biletskyi
Predators jiu-jitsu team
Timur Kaliuzhnyi Won by points - 04:00
INFANT NO - GI MALE / White / 32 kg
(Day 1)
5-67
Finito
Volodymyr Kirilov
PIRATES ROLLING HQ
Egor Shtykh PIRATES ROLLING HQ Won by points - 04:00
INFANT NO - GI MALE / Yellow, Orange and Green / 32 kg
(Day 1)
4-68
Finito
Unknown User
Skomorokha Yaroslav KCE "FIRST" Won by Submission - 03:08
KIDS III NO - GI MALE / White / 32 kg
(Day 1)
2-64
Finito
Ivan Chernyhin
ZR Team Dnipro
Won by Submission - 00:39
Unknown User Romashchenko ZR Team Dnipro
KIDS III NO - GI MALE / Grey / 29 kg
(Day 1)
2-67
Finito
Ivan Shabashov
TOPGUN Jiu Jitsu School
Damir Voikhevych PIRATES ROLLING HQ Won by Submission - 02:36
KIDS II NO - GI MALE / White / 21 kg
(Day 1)
1-74
Finito
Zahar Kabanov
Checkmat VGBJJ
Denis Orlenko One Touch / TMS Hub Odesa Won by points - 02:00
TEEN NO - GI MALE / Yellow, Orange and Green / 68+ kg
(Day 1)
3-55
Finito
Maksim Karpenko
PIRATES ROLLING HQ
Unknown User Sutko Checkmat Ukraine Won by Submission - 00:15
INFANT NO - GI MALE / White / 44 kg
(Day 1)
5-71
Finito
Yaroslav Shilo
KCE "FIRST"
Rostyslav Oksenenko CICERO COSTHA UKRAINE Won by points - 04:00
JUNIOR NO - GI MALE / Yellow, Orange and Green / 43 kg
(Day 1)
6-61
Finito
Gleb Malarcuk
Predators jiu-jitsu team
Maksim Shapoval Won by Submission - 02:54
INFANT NO - GI MALE / Yellow, Orange and Green / 32 kg
(Day 1)
4-69
Finito
Makar Strizheus
Fernando Yamasaki
HEORHII DAVYDIUK CICERO COSTHA UKRAINE Won by points - 04:00
TEEN NO - GI MALE / Yellow, Orange and Green / 68+ kg
(Day 1)
3-56
Finito
Artur Sutko
Checkmat Ukraine
Rostyslav Martyniuk Intelligent Jiu-Jitsu Academy Won by Submission - 03:26
KIDS III NO - GI MALE / Grey / 29 kg
(Day 1)
2-68
Finito
Andrej Grecko
ZR Team Vyshgorod Guillotine
Won by points - 03:00
Nikita Sojnikov Checkmat Ukraine
KIDS II NO - GI MALE / White / 24 kg
(Day 1)
1-75
Finito
Platon Pavolockij
One Touch / TMS Hub Odesa
Aaron Shcherbyna ZR Team Dnipro Won by points - 01:23
INFANT NO - GI MALE / White / 47+ kg
(Day 1)
5-74
Finito
Oleksandr Bakumenko
Unknown User Ronin dojo bjj Won by points - 04:00
JUNIOR NO - GI MALE / Yellow, Orange and Green / 43 kg
(Day 1)
6-62
Finito
NIKITA BORYSENKO
Predators jiu-jitsu team
Won by Submission - 00:40
Perebejnos Vladislav PIRATES ROLLING HQ
TEEN NO - GI FEMALE / Yellow, Orange and Green / 59.5 kg
(Day 1)
3-57
Finito
Maria Sheshenko
Intelligent Jiu-Jitsu Academy
Won by points - 04:00
Horodivska Anastasiia CHECKMAT INTERNATIONAL
KIDS II NO - GI MALE / White / 27 kg
(Day 1)
1-76
Finito
YEROMENKO PAVLO
Checkmat VGBJJ
Mikhail Pedan ZR Team Dnipro Won by points - 02:00
KIDS III NO - GI MALE / Grey / 29 kg
(Day 1)
2-69
Finito
Matvej Donec
ZR Team Vyshgorod Guillotine
Won by points - 03:00
Emir Abduraimov Checkmat Ukraine