Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
KIDS III NO - GI MALE / White / 32 kg
(Day 1)
2-62
Färdig
Unknown User Romashchenko
ZR Team Dnipro
Vann på poäng - 03:00
Georgij Komkov KCE "FIRST"
INFANT NO - GI MALE / White / 35 kg
(Day 1)
5-69
Färdig
Alekseenko Svyatoslav
TOPGUN Jiu Jitsu School
Rostislav Poldnev KCE "FIRST" Vann på Submission - 02:58
TEEN NO - GI MALE / Yellow, Orange and Green / 68+ kg
(Day 1)
3-54
Färdig
Unknown User Sutko
Checkmat Ukraine
Rostyslav Martyniuk Intelligent Jiu-Jitsu Academy Vann på poäng - 04:00
INFANT NO - GI MALE / Yellow, Orange and Green / 32 kg
(Day 1)
4-67
Färdig
Mark Fedaev
One Touch / TMS Hub Odesa
HEORHII DAVYDIUK CICERO COSTHA UKRAINE Vann på Submission - 01:00
JUNIOR GI FEMALE / Grey / 56 kg
(Day 1)
1-73
Färdig
Lena Baliuk
Vann på poäng - 04:00
Polina Hrebeniuk SC Borets
KIDS III NO - GI MALE / White / 35 kg
(Day 1)
2-65
Färdig
Matvej Mandronov
PIRATES ROLLING HQ
Mihail Beketov ZR Team Dnipro Vann på Submission - 01:03
INFANT NO - GI MALE / Yellow, Orange and Green / 38 kg
(Day 1)
4-72
Färdig
Yakovenko Arkadii
ZR Team Kyiv
Arsenii Shpak ZR Team/Odessa Dragoner Vann på poäng - 04:00
INFANT NO - GI MALE / White / 41 kg
(Day 1)
5-70
Färdig
Ilya Sterlikov
KCE "FIRST"
Alexey Yuhnov Dragon Jiu Jitsu Tatsu-do Vann på poäng - 04:00
KIDS III NO - GI MALE / White / 38 kg
(Day 1)
2-66
Färdig
Hovsepyan Aram
Checkmat VGBJJ
Vann på Submission - 03:16
Illya Levchenko Dragon Jiu Jitsu Tatsu-do
JUNIOR NO - GI MALE / Grey / 51 kg
(Day 1)
6-58
Färdig
ROMAN BABAI
ZR Team Dnipro
Evgen Logvinov-Olijnik Ronin dojo bjj Vann på poäng - 04:00
TEEN NO - GI MALE / Yellow, Orange and Green / 68 kg
(Day 1)
3-52
Färdig
Ruslan Kovalenko
ATOS JIU-JITSU BARCELONA
Aleksandr Gorbik Checkmat Ukraine Vann på Submission - 02:17
JUNIOR GI FEMALE / Grey / 36 kg
(Day 1)
1-71
Färdig
Uliana Biliavtseva
ZR Team Dnipro
Vann via diskvalificering
Yeva Bulavchyk
JUNIOR GI FEMALE / Grey / 36 kg
(Day 1)
1-72
Färdig
Evgenia Zupanin
ZR Team Vynogradiv
Vann på poäng - 04:00
Nadezda Melnicenko KANИN Team
KIDS III NO - GI MALE / White / 32 kg
(Day 1)
2-63
Färdig
Konstantin Yefimov
PIRATES ROLLING HQ
Vann på poäng - 03:00
Georgij Komkov KCE "FIRST"
JUNIOR NO - GI MALE / Yellow, Orange and Green / 39 kg
(Day 1)
6-60
Färdig
Dmytro Biletskyi
Predators jiu-jitsu team
Timur Kaliuzhnyi Vann på poäng - 04:00
INFANT NO - GI MALE / White / 32 kg
(Day 1)
5-67
Färdig
Volodymyr Kirilov
PIRATES ROLLING HQ
Egor Shtykh PIRATES ROLLING HQ Vann på poäng - 04:00
INFANT NO - GI MALE / Yellow, Orange and Green / 32 kg
(Day 1)
4-68
Färdig
Unknown User
Skomorokha Yaroslav KCE "FIRST" Vann på Submission - 03:08
KIDS III NO - GI MALE / White / 32 kg
(Day 1)
2-64
Färdig
Ivan Chernyhin
ZR Team Dnipro
Vann på Submission - 00:39
Unknown User Romashchenko ZR Team Dnipro
KIDS III NO - GI MALE / Grey / 29 kg
(Day 1)
2-67
Färdig
Ivan Shabashov
TOPGUN Jiu Jitsu School
Damir Voikhevych PIRATES ROLLING HQ Vann på Submission - 02:36
KIDS II NO - GI MALE / White / 21 kg
(Day 1)
1-74
Färdig
Zahar Kabanov
Checkmat VGBJJ
Denis Orlenko One Touch / TMS Hub Odesa Vann på poäng - 02:00
TEEN NO - GI MALE / Yellow, Orange and Green / 68+ kg
(Day 1)
3-55
Färdig
Maksim Karpenko
PIRATES ROLLING HQ
Unknown User Sutko Checkmat Ukraine Vann på Submission - 00:15
INFANT NO - GI MALE / White / 44 kg
(Day 1)
5-71
Färdig
Yaroslav Shilo
KCE "FIRST"
Rostyslav Oksenenko CICERO COSTHA UKRAINE Vann på poäng - 04:00
JUNIOR NO - GI MALE / Yellow, Orange and Green / 43 kg
(Day 1)
6-61
Färdig
Gleb Malarcuk
Predators jiu-jitsu team
Maksim Shapoval Vann på Submission - 02:54
INFANT NO - GI MALE / Yellow, Orange and Green / 32 kg
(Day 1)
4-69
Färdig
Makar Strizheus
Fernando Yamasaki
HEORHII DAVYDIUK CICERO COSTHA UKRAINE Vann på poäng - 04:00
TEEN NO - GI MALE / Yellow, Orange and Green / 68+ kg
(Day 1)
3-56
Färdig
Artur Sutko
Checkmat Ukraine
Rostyslav Martyniuk Intelligent Jiu-Jitsu Academy Vann på Submission - 03:26
KIDS III NO - GI MALE / Grey / 29 kg
(Day 1)
2-68
Färdig
Andrej Grecko
ZR Team Vyshgorod Guillotine
Vann på poäng - 03:00
Nikita Sojnikov Checkmat Ukraine
KIDS II NO - GI MALE / White / 24 kg
(Day 1)
1-75
Färdig
Platon Pavolockij
One Touch / TMS Hub Odesa
Aaron Shcherbyna ZR Team Dnipro Vann på poäng - 01:23
INFANT NO - GI MALE / White / 47+ kg
(Day 1)
5-74
Färdig
Oleksandr Bakumenko
Unknown User Ronin dojo bjj Vann på poäng - 04:00
JUNIOR NO - GI MALE / Yellow, Orange and Green / 43 kg
(Day 1)
6-62
Färdig
NIKITA BORYSENKO
Predators jiu-jitsu team
Vann på Submission - 00:40
Perebejnos Vladislav PIRATES ROLLING HQ
TEEN NO - GI FEMALE / Yellow, Orange and Green / 59.5 kg
(Day 1)
3-57
Färdig
Maria Sheshenko
Intelligent Jiu-Jitsu Academy
Vann på poäng - 04:00
Horodivska Anastasiia CHECKMAT INTERNATIONAL
KIDS II NO - GI MALE / White / 27 kg
(Day 1)
1-76
Färdig
YEROMENKO PAVLO
Checkmat VGBJJ
Mikhail Pedan ZR Team Dnipro Vann på poäng - 02:00
KIDS III NO - GI MALE / Grey / 29 kg
(Day 1)
2-69
Färdig
Matvej Donec
ZR Team Vyshgorod Guillotine
Vann på poäng - 03:00
Emir Abduraimov Checkmat Ukraine