Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
ADULT GI MALE / White / 64 kg
(Day 2)
4-1
Završeno
Aleksandr Antonov
Checkmat VGBJJ
Igor Lukaviy ZR Team Dnipro Pobedio Završnicom - 02:38
ADULT GI MALE / White / 76 kg
(Day 2)
1-1
Završeno
Unknown User
Intelligent jiu-jitsu academy (Ternopil)
Pobedio Završnicom - 00:41
Oleksii Ryzhynkov TOPGUN Jiu Jitsu School
ADULT GI MALE / Blue / 76 kg
(Day 2)
3-1
Završeno
Ivan Yeremenko
Ronin dojo bjj
Eugene Yalansky Checkmat Ukraine Pobeda po poenima - 05:00
ADULT GI MALE / Purple / 70 kg
(Day 2)
2-1
Završeno
Magamed-Saliakh Iusupov
Checkmat Ukraine
Pobedio Odlukom - 06:00
Roman Aleksandrov Checkmat VGBJJ
ADULT GI MALE / White / 76 kg
(Day 2)
1-2
Završeno
Pavlo Parickiy
PIRATES ROLLING HQ
Pobeda po poenima - 05:00
Bogdan Nediluk
ADULT GI MALE / White / 100.5+ kg
(Day 2)
6-1
Završeno
Illia Zybin
Black Bee Jiu Jitsu
Yurii Fedosov Ronin dojo bjj Pobeda po poenima - 05:00
ADULT GI MALE / White / 70 kg
(Day 2)
4-2
Završeno
Pavlo Roshchyna
ATOS JIU-JITSU BARCELONA
Dmytro Romaniuk ZR Team Kyiv Pobeda bez borbe
ADULT GI MALE / White / 70 kg
(Day 2)
4-3
Završeno
Roman Lukaviy
ZR Team Dnipro
Pobeda po poenima - 05:00
Vasyl Halushko ATOS JIU-JITSU BARCELONA
ADULT GI MALE / Purple / 70 kg
(Day 2)
2-2
Završeno
Daniil Pihul
Checkmat Ukraine
Pobeda po poenima - 06:00
Soha Oleg Checkmat VGBJJ
ADULT GI MALE / Blue / 76 kg
(Day 2)
3-2
Završeno
Ila Hladkii
Ronin dojo bjj
Pobeda po poenima - 05:00
Yurii Frolov Checkmat Ukraine
MASTER 1 GI MALE / White / 64 kg
(Day 2)
5-4
Završeno
Vitalij Popov
PIRATES ROLLING HQ
Pobedio Završnicom - 03:05
Vladimir Bludov Foxschool
ADULT GI MALE / White / 76 kg
(Day 2)
1-3
Završeno
BACHANA MIKAIA
Intelligent Jiu-Jitsu Academy
Aleksej Matveev One Touch / TMS Hub Odesa Pobeda po poenima - 05:00
MASTER 1 GI MALE / Blue / 76 kg
(Day 2)
6-4
Završeno
Oleksii Tsybulko
Checkmat Ukraine
Pobedio Završnicom - 02:11
Dmitriy Timofieiev Ronin dojo bjj
ADULT GI MALE / White / 64 kg
(Day 2)
4-4
Završeno
Aleksandr Antonov
Checkmat VGBJJ
Evgeniy Kharchenko PIRATES ROLLING HQ Pobedio Dikvalifikacijom (diskvalifikacija) - 03:47
ADULT GI MALE / White / 100.5+ kg
(Day 2)
6-2
Završeno
Illia Zybin
Black Bee Jiu Jitsu
Sergii Steshenko PIRATES ROLLING HQ Pobeda po poenima - 05:00
ADULT GI MALE / White / 94.3 kg
(Day 2)
5-2
Završeno
Abdulvagab Alimagomedov
One Touch / TMS Hub Odesa
Gleb Novostrojnyj TOPGUN Jiu Jitsu School Pobeda po poenima - 05:00
ADULT GI MALE / White / 76 kg
(Day 2)
1-4
Završeno
Valik Grobov
PIRATES ROLLING HQ
Pobeda po poenima - 05:00
Maksym Vitenchuk SEKCIJA
ADULT GI MALE / Purple / 70 kg
(Day 2)
2-3
Završeno
Vlad Shuhai
ATOS JIU-JITSU BARCELONA
Serhii Rusnak SC Borets Pobeda po poenima - 06:00
ADULT GI MALE / Blue / 76 kg
(Day 2)
Završeno
Unknown User
Brutal Squad
Pobeda bez borbe - -1:00
Kirill Kolinko PIRATES ROLLING HQ
ADULT GI MALE / Blue / 76 kg
(Day 2)
3-3
Završeno
Vladimir Chukanov
ZR Team Dnipro
Eugene Yalansky Checkmat Ukraine Pobeda po poenima - 05:00
MASTER 1 GI MALE / Blue / 88.3 kg
(Day 2)
6-5
Završeno
Stanislav Andrenko
Ronin dojo bjj
Evgenij Fedaev One Touch / TMS Hub Odesa Pobedio Završnicom - 00:57
MASTER 1 GI MALE / White / 70 kg
(Day 2)
5-5
Završeno
Ivan Martynenko
PIRATES ROLLING HQ
Pobedio Odlukom - 05:00
Konstantin Gudzenko Fernando Yamasaki
ADULT GI MALE / White / 100.5+ kg
(Day 2)
6-3
Završeno
Yurii Fedosov
Ronin dojo bjj
Pobedio Završnicom - 01:37
Sergii Steshenko PIRATES ROLLING HQ
ADULT GI MALE / White / 76 kg
(Day 2)
1-5
Završeno
Unknown User
Intelligent jiu-jitsu academy (Ternopil)
Pobedio Završnicom - 00:55
Pavlo Parickiy PIRATES ROLLING HQ
ADULT GI MALE / Purple / 70 kg
(Day 2)
2-4
Završeno
Magamed-Saliakh Iusupov
Checkmat Ukraine
Pobedio Završnicom - 03:25
Timur Honcharuk ATOS JIU-JITSU BARCELONA
ADULT GI MALE / White / 82.3 kg
(Day 2)
1-9
Završeno
Yehor Larchenko
TOPGUN Jiu Jitsu School
Pobedio Dikvalifikacijom (diskvalifikacija) - 00:36
Yaroslav Horbach
MASTER 1 GI MALE / Blue / 100.5 kg
(Day 2)
6-6
Završeno
Artur Li
TOPGUN Jiu Jitsu School
Pobeda po poenima - 05:00
Aleksandr Boboshko KCE "FIRST"
ADULT GI MALE / White / 82.3 kg
(Day 2)
1-10
Završeno
Pavel Koloda
One Touch / TMS Hub Odesa
Vladyslav Litvin Checkmat Ukraine Pobedio Dikvalifikacijom (diskvalifikacija)
ADULT GI MALE / Blue / 76 kg
(Day 2)
3-4
Završeno
Vitalij Guzej
FIRM Jiu Jitsu
Pobeda po poenima - 05:00
Ila Hladkii Ronin dojo bjj
ADULT GI MALE / White / 70 kg
(Day 2)
4-5
Završeno
Igor Zats
ZR Team Dnipro
Dmytro Romaniuk ZR Team Kyiv Pobedio Završnicom - 02:18
ADULT GI MALE / White / 76 kg
(Day 2)
1-6
Završeno
Valik Grobov
PIRATES ROLLING HQ
Mykhailo Salarov ATOS JIU-JITSU BARCELONA Pobeda po poenima - 05:00
ADULT GI MALE / White / 94.3 kg
(Day 2)
5-3
Završeno
Andrej Savin
TOPGUN Jiu Jitsu School
Gleb Novostrojnyj TOPGUN Jiu Jitsu School Pobeda po poenima - 05:00