Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
ADULT NO - GI MALE / White / 61.5 kg
(Day 2)
Acabado
Igor Lukaviy
ZR Team Dnipro
Won by Walkover
Belak Ildar Bullterrier Fight Club
ADULT NO - GI MALE / White / 61.5 kg
(Day 2)
Acabado
Belak Ildar
Bullterrier Fight Club
Alexandr Kariy Intelligent jiu-jitsu academy (Ternopil) Won by Walkover
TEEN GI MALE / Yellow, Orange and Green / 56 kg
(Day 1)
6-1
Acabado
Nikita Berezhnoi
ZR Team Dnipro
Vlad Kuskov Piranha jiu-jitsu Won by points - 04:00
JUNIOR GI MALE / Yellow, Orange and Green / 36 kg
(Day 1)
5-1
Acabado
Yakovenko Arkadii
ZR Team Kyiv
Won by Decision - 04:00
Marat Bichurin Спортивный корпус Харьков
KIDS I GI MALE / White / 21 kg
(Day 1)
1-1
Acabado
Kirill Dubyna
ATOS JIU-JITSU BARCELONA
Timofej Gajdarzi One Touch / TMS Hub Odesa Won by Submission - 01:11
KIDS III GI MALE / White / 27 kg
(Day 1)
2-1
Acabado
Nazarij Potapenko
Piranha jiu-jitsu
Unknown User UABJJ Won by Submission - 02:20
JUNIOR GI FEMALE / White / 56 kg
(Day 1)
4-1
Acabado
Katerina Birchuk
MARTIAL ARTS CLUB “KATRAN”
Won by Submission - 01:39
Anna Malych ZR Team/SK Pobeditel
INFANT GI MALE / White / 42 kg
(Day 1)
3-1
Acabado
Danylo Afonchenko
TOPGUN Jiu Jitsu School
Lev Barybin СК"ФЕНИКС" Wolfgang Heidel Academy Won by points - 04:00
KIDS I GI MALE / White / 21 kg
(Day 1)
1-2
Acabado
Aleksandr Petrik
ATOS JIU-JITSU BARCELONA
Won by points - 02:00
Unknown User Eldar ZR Team/Odessa Dragoner
JUNIOR GI FEMALE / Grey / 36 kg
(Day 1)
4-2
Acabado
Nadezda Melnicenko
Checkmat KANИN Team
Won by Submission - 00:16
Dasha Molchanova
KIDS III GI MALE / White / 27 kg
(Day 1)
2-2
Acabado
Vsevolod Oleksiuk
ZR Team Dnipro
Won by Submission - 02:05
Savelij Rodionov Wrestling Alliance
JUNIOR GI MALE / Yellow, Orange and Green / 36 kg
(Day 1)
5-2
Acabado
MAKSYM OLEINYK
ZR Team/SK Pobeditel
Won by Decision - 04:00
Aleksandr Lysyshyn Predators jiu-jitsu team
JUNIOR GI FEMALE / Grey / 44 kg
(Day 1)
4-3
Acabado
Natalia Polovinko
TOPGUN Jiu Jitsu School
Revuckaa Milana Checkmat VGBJJ Won by Submission - 01:30
TEEN GI MALE / Yellow, Orange and Green / 56 kg
(Day 1)
6-2
Acabado
Yehor Rybalkin
ZR Team Dnipro
Alexander Oliinyk Ronin dojo bjj Won by points - 04:00
INFANT GI MALE / White / 45 kg
(Day 1)
3-2
Acabado
Polyakov Nazar
TOPGUN Jiu Jitsu School
Mihail Sushko СК"ФЕНИКС" Wolfgang Heidel Academy Won by Submission - 00:53
KIDS III GI MALE / White / 27 kg
(Day 1)
2-3
Acabado
Maksim Ivanin
Piranha jiu-jitsu
Won by Submission - 00:28
Solohov David Checkmat VGBJJ
KIDS I GI MALE / White / 24 kg
(Day 1)
1-7
Acabado
Kirill Taran
Checkmat VGBJJ
Won by Submission - 01:24
Fedor Pogorelov Brutal Squad
INFANT GI MALE / White / 48 kg
(Day 1)
3-5
Acabado
Unknown User Melnicuk
ZR Team/Odessa Dragoner
Salahuddin Bulgakov JSJ ACADEMY Won by Submission - 02:11
KIDS III GI MALE / White / 27 kg
(Day 1)
2-4
Acabado
Dmitrij Kolesnik
Brutal Squad
Damir Pasternak GBROTEAM Won by Submission - 00:23
JUNIOR GI MALE / Yellow, Orange and Green / 40 kg
(Day 1)
5-7
Acabado
Slavik Bogdanovic
ZR Team/Odessa Dragoner
Won by Submission - 01:39
Nikita Fridenberg JIU JITSU MYKOLAIV
JUNIOR GI FEMALE / Yellow, Orange and Green / 56 kg
(Day 1)
4-6
Acabado
Maria Poltorak
Fernando Yamasaki
Won by Submission - 01:17
Sofia Dolbunova ATOS JIU-JITSU BARCELONA
TEEN GI MALE / Yellow, Orange and Green / 60.5 kg
(Day 1)
6-5
Acabado
Unknown User
Piranha jiu-jitsu
Won by Submission - 03:19
Bogdan Cymbal Jiu-jitsu Tatsu-Do
INFANT GI MALE / White / 48 kg
(Day 1)
3-6
Acabado
Ivan Kononov
TOPGUN Jiu Jitsu School
Won by Submission - 02:39
Unknown User СК"ФЕНИКС" Wolfgang Heidel Academy
KIDS I GI MALE / White / 21 kg
(Day 1)
1-3
Acabado
Timofej Gajdarzi
One Touch / TMS Hub Odesa
Won by Submission - 01:11
Unknown User Zelenskij Checkmat KANИN Team
KIDS III GI MALE / White / 27 kg
(Day 1)
2-5
Acabado
Unknown User
UABJJ
Won by points - 03:00
Vsevolod Oleksiuk ZR Team Dnipro
JUNIOR GI FEMALE / Grey / 44 kg
(Day 1)
4-4
Acabado
Natalia Polovinko
TOPGUN Jiu Jitsu School
Kira Voliashchenko TOPGUN Jiu Jitsu School Won by Submission - 00:25
JUNIOR GI MALE / Yellow, Orange and Green / 36 kg
(Day 1)
5-3
Acabado
Unknown User
Piranha jiu-jitsu
Won by points - 04:00
Yakovenko Arkadii ZR Team Kyiv
KIDS I GI MALE / White / 21 kg
(Day 1)
1-4
Acabado
Aleksandr Petrik
ATOS JIU-JITSU BARCELONA
Rybcenko Roman Checkmat VGBJJ Won by Submission - 00:34
JUNIOR GI FEMALE / Yellow, Orange and Green / 56 kg
(Day 1)
4-7
Acabado
Ksenia Didenko
ATOS JIU-JITSU BARCELONA
Anna Korchukova Foxschool Won by Submission - 02:08
TEEN GI MALE / Yellow, Orange and Green / 65 kg
(Day 1)
6-8
Acabado
Unknown User Zemalskij
Piranha jiu-jitsu
Won by Submission - 00:58
Roman Velkov Predators jiu-jitsu team
INFANT GI MALE / White / 45 kg
(Day 1)
3-3
Acabado
Polyakov Nazar
TOPGUN Jiu Jitsu School
Won by points - 04:00
Unknown User Checkmat VGBJJ
KIDS III GI MALE / White / 30 kg
(Day 1)
2-9
Acabado
Ilya Makarov
Checkmat VGBJJ
Cenkov Matvej TOPGUN Jiu Jitsu School Won by points - 03:00