Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
INFANT GI FEMALE / Yellow, Orange and Green / 39 kg
(Day 1)
8-20
已完成
Evgenia Zupanin
ZR Team Vynogradiv
Zlata Klein Federation Mix-fight and combat grappling Ukraine "LEGION" Won by Submission - 02:13
KIDS III GI MALE / Grey / 30 kg
(Day 1)
3-19
已完成
Ilya Kulish
Brutal Squad
Won by Submission - 01:19
Dmitro Kozacok Fernando Yamasaki
KIDS III GI MALE / White / 36 kg
(Day 1)
2-18
已完成
Mihail Nikolaychuk
Dragon Jiu Jitsu Tatsu-do
Vyacheslav Gorbatenko Wolfgang Heindel Academy team Ukraine Won by Submission - 02:14
INFANT GI MALE / White / 45 kg
(Day 1)
5-17
已完成
Artem Tregub
Checkmat VGBJJ
Mihail Pokora Brutal Squad Won by points - 04:00
KIDS II GI MALE / White / 31 kg
(Day 1)
1-25
已完成
Timur Bojcuk
Brutal Squad
Won by points - 02:00
Unknown User ATOS JIU-JITSU BARCELONA
INFANT GI MALE / Yellow, Orange and Green / 36 kg
(Day 1)
6-19
已完成
Dima Belasov
ZR Team/Odessa Dragoner
Won by points - 04:00
Viktor Donetskiy ZR Team/SK Pobeditel
JUNIOR GI MALE / Grey / 56 kg
(Day 1)
7-24
已完成
Kopytov Kirill
Checkmat VGBJJ
Evgenij Konik ZR Team Dnipro Won by Submission - 02:22
INFANT GI FEMALE / Grey / 39 kg
(Day 1)
8-17
已完成
Elizaveta Kolesnik
Checkmat KANИN Team
Won by points - 04:00
Anna Fomenko Checkmat KANИN Team
KIDS II GI MALE / White / 31 kg
(Day 1)
1-26
已完成
Mikhail Pedan
ZR Team Dnipro
Nazar Kozlov Checkmat VGBJJ Won by points - 02:00
KIDS III GI MALE / Grey / 30 kg
(Day 1)
3-20
已完成
Maksim Ivanin
Piranha jiu-jitsu
Won by points - 03:00
Arhip Bejdyk Checkmat VGBJJ
JUNIOR GI MALE / Yellow, Orange and Green / 48 kg
(Day 1)
2-22
已完成
Maksim Shapoval
Dragon Jiu Jitsu Tatsu-do
NIKITA BORYSENKO Predators jiu-jitsu team Won by points - 04:00
TEEN GI MALE / Yellow, Orange and Green / 60.5 kg
(Day 1)
4-15
已完成
Bogdan Savchenko
ATOS JIU-JITSU BARCELONA
Vladislav Danchul SC Borets Won by points - 04:00
JUNIOR GI MALE / Grey / 64.5+ kg
(Day 1)
7-28
已完成
Aroslav Zarcinskij
Intelligent Jiu-Jitsu Academy. Bila Tserkva
Won by Submission - 02:11
Karen Aleyan SC Borets
INFANT GI MALE / Yellow, Orange and Green / 39 kg
(Day 1)
6-23
已完成
Danil Zajcev
Dragon Jiu Jitsu Tatsu-do
Alexandr Tuzlucov Wolfpack Academy Won by Submission - 03:25
INFANT GI MALE / White / 51.5 kg
(Day 1)
已完成
Nikita Nesterenko
Wolfgang Heindel Academy team Ukraine
Won by Walkover
David Shklyarenko Brutal Squad
JUNIOR GI FEMALE / White / 40 kg
(Day 1)
8-21
已完成
Anastasia Gerasimova
Brutal Squad
Alisa Rusina TOPGUN Jiu Jitsu School Won by Submission - 01:30
INFANT GI MALE / Grey / 33 kg
(Day 1)
5-20
已完成
Davyd Ptashnyk
Brutal Squad
Radion Bezhan SC Borets Won by Submission - 00:41
KIDS III GI MALE / Grey / 30 kg
(Day 1)
已完成
Andrej Grecko
ZR Team Vyshgorod Guillotine
Won by Walkover
Ivan Tokmakov ATOS JIU-JITSU BARCELONA
KIDS II GI MALE / Colorful / 22 kg
(Day 1)
1-32
已完成
Ivan Filippov
SC Borets
Won by points - 02:00
Aleksandr Petrik ATOS JIU-JITSU BARCELONA
JUNIOR GI MALE / Yellow, Orange and Green / 52 kg
(Day 1)
已完成
Danil Kovalov
ZR Team/Odessa Dragoner
Won by Walkover - 00:00
Andrej Babenko ZR Team Dnipro
JUNIOR GI MALE / Yellow, Orange and Green / 40 kg
(Day 1)
已完成
Guy Gutman
Checkmat Ukraine
Makim Celovalnik ZR Team/Odessa Dragoner Won by Walkover
INFANT GI MALE / White / 36 kg
(Day 1)
5-14
已完成
Dmitriy Semeniuk
ZR Team Ukraine
Ivan Chernyhin ZR Team Dnipro Won by Submission - 02:00
JUNIOR GI MALE / Yellow, Orange and Green / 52 kg
(Day 1)
2-25
已完成
Daniil Knyagnitskiy
SC Borets
Won by points - 04:00
Matwii Artsimovych Intelligent Jiu-Jitsu Academy. Bila Tserkva
JUNIOR GI MALE / Grey / 52 kg
(Day 1)
7-22
已完成
ALEKSANDR KRAITOR
Predators jiu-jitsu team
Nazar Shulhin TOPGUN Jiu Jitsu School Won by Submission - 01:09
KIDS II GI MALE / White / 34+ kg
(Day 1)
1-29
已完成
Unknown User Dovzenko
ZR Team/Odessa Dragoner
Won by points - 02:00
Makar Pirogov Fernando Yamasaki
KIDS III GI MALE / Grey / 27 kg
(Day 1)
3-15
已完成
Matvey Viktorov
ZR Team Dnipro
Andrej Badrak ZR Team/Odessa Dragoner Won by points - 03:00
JUNIOR GI FEMALE / Grey / 48 kg
(Day 1)
8-22
已完成
Revuckaa Milana
Checkmat VGBJJ
Won by points - 04:00
Kira Voliashchenko TOPGUN Jiu Jitsu School
TEEN GI MALE / Yellow, Orange and Green / 60.5 kg
(Day 1)
4-16
已完成
Dmitro Hryshko
SC Borets
Yehor Rybalkin ZR Team Dnipro Won by Decision - 04:00
JUNIOR GI MALE / Grey / 56 kg
(Day 1)
7-26
已完成
Kopytov Kirill
Checkmat VGBJJ
Bubernak Artem Piranha jiu-jitsu Won by Submission - 00:42
INFANT GI MALE / White / 45 kg
(Day 1)
5-18
已完成
Artem Tregub
Checkmat VGBJJ
Won by points - 04:00
Yaroslav Podmarev Wolfgang Heindel Academy team Ukraine
KIDS II GI MALE / White / 31 kg
(Day 1)
1-27
已完成
Unknown User
ATOS JIU-JITSU BARCELONA
Mikhail Pedan ZR Team Dnipro Won by Submission - 01:00
INFANT GI MALE / Yellow, Orange and Green / 36 kg
(Day 1)
6-20
已完成
David Boburka
SC Borets
Arsenii Shpak ZR Team/Odessa Dragoner Won by points - 04:00