Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
KIDS II GI FEMALE / Novice / 28 kg
(Day 1)
1-1
已完成
Polina Fesenko
Checkmat VGBJJ
Elina Samuha TOPGUN Jiu Jitsu School Won by points - 02:00
KIDS II GI MALE / Novice / 22 kg
(Day 1)
2-1
已完成
Ivan Yedamenko
ZR Team Dnipro
Matvij Skvorec TOPGUN Jiu Jitsu School Won by points - 02:00
KIDS III GI FEMALE / Novice / 27 kg
(Day 1)
3-1
已完成
Valeria Arhipenko
Ronin Dojo
Won by points - 03:00
Anastasia Shilina BLAKZ TEAM
KIDS II GI MALE / Novice / 25 kg
(Day 1)
2-2
已完成
Volodimir Zaika
Fernando Yamasaki
Misha Yelagin TOPGUN Jiu Jitsu School Won by Submission - 00:35
KIDS II GI MALE / Novice / 25 kg
(Day 1)
2-4
已完成
David Muravskyi
BLAKZ TEAM
Yehorov Yelisiei TOPGUN Jiu Jitsu School Won by points - 02:00
KIDS III GI MALE / Novice / 27 kg
(Day 1)
1-2
已完成
Gorobec Dmitrij
BLAKZ TEAM
Won by points - 03:00
Nikita Kuzmin TOPGUN Jiu Jitsu School
KIDS II GI MALE / Novice / 28 kg
(Day 1)
2-7
已完成
Mykhailo Sikora
BLAKZ TEAM
Won by points - 02:00
Andrij Zlobin
KIDS III GI MALE / Novice / 27 kg
(Day 1)
1-3
已完成
Valerij Dmitriev
BLAKZ TEAM
Mihaylo Babkin TOPGUN Jiu Jitsu School Won by points - 03:00
KIDS III GI FEMALE / Novice / 27 kg
(Day 1)
3-2
已完成
Valeria Navrotskaja
TOPGUN Jiu Jitsu School
Zlata Cherniaieva Checkmat VGBJJ Won by points - 03:00
KIDS III GI FEMALE / Novice / 42+ kg
(Day 1)
3-5
已完成
Angelina Orischuk
TOPGUN Jiu Jitsu School
Won by Submission - 02:34
Darina Kosenko Fernando Yamasaki
KIDS II GI MALE / Novice / 25 kg
(Day 1)
2-3
已完成
Misha Yelagin
TOPGUN Jiu Jitsu School
Gleb Glushkov Checkmat VGBJJ Won by points - 02:00
KIDS III GI MALE / Novice / 30 kg
(Day 1)
1-8
已完成
Yurii Tsarkov
Integral Jiu Jitsu
Won by Submission - 00:30
Mark Zuban TOPGUN Jiu Jitsu School
KIDS III GI MALE / Novice / 27 kg
(Day 1)
1-4
已完成
Gorobec Dmitrij
BLAKZ TEAM
Pavlo Pavlovskiy Wrestling Alliance Won by Submission - 01:43
KIDS II GI MALE / Novice / 28 kg
(Day 1)
2-8
已完成
Lev Panfilov
BLAKZ TEAM
Won by points - 02:00
Oleksandr Terentiev Checkmat VGBJJ
KIDS III GI MALE / Novice / 39 kg
(Day 1)
3-6
已完成
Artem Klimov
TOPGUN Jiu Jitsu School
Won by Submission - 02:57
Vladimir Fedorenko Ukraine
KIDS III GI MALE / Novice / 27 kg
(Day 1)
1-5
已完成
Mihaylo Babkin
TOPGUN Jiu Jitsu School
Won by points - 03:00
Ivan Petrov TOPGUN Jiu Jitsu School
KIDS III GI FEMALE / Novice / 27 kg
(Day 1)
3-3
已完成
Anastasia Shilina
BLAKZ TEAM
Valeria Navrotskaja TOPGUN Jiu Jitsu School Won by points - 03:00
KIDS II GI MALE / Novice / 28 kg
(Day 1)
2-9
已完成
Mykhailo Sikora
BLAKZ TEAM
Zahar Kabanov Integral Jiu Jitsu Won by Submission - 01:03
KIDS III GI MALE / Novice / 30 kg
(Day 1)
1-9
已完成
Aaron Shcherbyna
ZR Team Dnipro
Won by points - 03:00
Michailo HERASYMOV TOPGUN Jiu Jitsu School
KIDS II GI MALE / Novice / 25 kg
(Day 1)
2-5
已完成
Misha Yelagin
TOPGUN Jiu Jitsu School
David Muravskyi BLAKZ TEAM Won by points - 02:00
KIDS III GI MALE / Novice / 30 kg
(Day 1)
1-10
已完成
Andrej Semeniuk
Jiu-jitsu Tatsu-Do
Won by points - 03:00
Lev Rybka TOPGUN Jiu Jitsu School
KIDS III GI MALE / Novice / 39 kg
(Day 1)
3-7
已完成
Matfiy Syniy
ZR Team Dnipro
Won by points - 03:00
Shkinder Nazar Школа ММА Штурм
KIDS III GI MALE / Novice / 42 kg
(Day 1)
3-10
已完成
Kirill Kalinenko
BLAKZ TEAM
Won by Submission - 02:48
Ilya Lozenko TOPGUN Jiu Jitsu School
KIDS II GI MALE / Novice / 28 kg
(Day 1)
2-10
已完成
Lev Panfilov
BLAKZ TEAM
Won by points - 02:00
Arsenij Kosenko Fernando Yamasaki
KIDS III GI MALE / Novice / 42+ kg
(Day 1)
3-13
已完成
Unknown User
Fernando Yamasaki
Makar Pirogov Fernando Yamasaki Won by points - 03:00
KIDS III GI MALE / Novice / 33 kg
(Day 1)
2-13
已完成
Unknown User
BLAKZ TEAM
Kuzma Ilmensky ZR Team Dnipro Won by Submission - 02:44
KIDS III GI MALE / Novice / 27 kg
(Day 1)
1-6
已完成
Gorobec Dmitrij
BLAKZ TEAM
Ivan Petrov TOPGUN Jiu Jitsu School Won by points - 03:00
KIDS III GI FEMALE / Novice / 27 kg
(Day 1)
3-4
已完成
Valeria Arhipenko
Ronin Dojo
Won by points - 03:00
Zlata Cherniaieva Checkmat VGBJJ
KIDS II GI MALE / Novice / 25 kg
(Day 1)
2-6
已完成
Gleb Glushkov
Checkmat VGBJJ
Yehorov Yelisiei TOPGUN Jiu Jitsu School Won by Submission - 01:44
KIDS III GI MALE / Novice / 30 kg
(Day 1)
1-11
已完成
Matvij Pavluk
Won by points - 03:00
Zahar Terehov TOPGUN Jiu Jitsu School
KIDS III GI MALE / Novice / 39 kg
(Day 1)
3-8
已完成
Vladimir Fedorenko
Ukraine
Shkinder Nazar Школа ММА Штурм Won by Submission - 00:22
KIDS II GI MALE / Novice / 28 kg
(Day 1)
2-11
已完成
Mykhailo Sikora
BLAKZ TEAM
Won by points - 02:00
Arsenij Kosenko Fernando Yamasaki