Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
KIDS III GI MALE / White / 39 kg
(Day 1)
2-30
Färdig
Valera Vorockin
Checkmat VGBJJ
Vann på Submission - 02:44
Hovsepyan Aram Checkmat VGBJJ
KIDS II GI MALE / Colorful / 34+ kg
(Day 1)
1-38
Färdig
David Chepyr
SC Borets
Vann på Submission - 00:34
Hlieb Tiunov SC Borets
INFANT GI MALE / Grey / 51.5+ kg
(Day 1)
4-30
Färdig
Artem Kanivets
ZR Team Vyshgorod Guillotine
Vann på Submission - 00:37
Lev Levkov SC Borets
JUNIOR GI MALE / Grey / 56 kg
(Day 1)
6-29
Färdig
Denis Grosul
SC Borets
Abdul Azyz Kuramahomedov CICERO COSTHA UKRAINE Vann på Submission - 00:37
JUNIOR GI MALE / Yellow, Orange and Green / 44 kg
(Day 1)
5-35
Färdig
Danil Petrenko
ATOS JIU-JITSU BARCELONA
Maksim Shapoval Vann på domslut - 04:00
KIDS III GI FEMALE / White / 27 kg
(Day 1)
1-39
Färdig
Liudmila Selianina
BLAKZ TEAM SUMY
Ulia Getmanec Fernando Yamasaki Vann på Submission - 01:02
KIDS III GI MALE / Grey / 27 kg
(Day 1)
2-31
Färdig
Andrej Stadnik
Checkmat VGBJJ
Vann på Submission - 01:33
Yakiv Vashchenko PIRATES ROLLING HQ
JUVENILE GI MALE / White / 64 kg
(Day 1)
3-33
Färdig
Timur Blyakher
ZR Team Dnipro
Vann på poäng - 04:00
Oleksandr Korpan ATOS JIU-JITSU BARCELONA
JUNIOR GI MALE / Grey / 52 kg
(Day 1)
6-26
Färdig
ROMAN BABAI
ZR Team Dnipro
Bubernak Artem Piranha jiu-jitsu Vann på poäng - 04:00
INFANT GI MALE / Grey / 51.5+ kg
(Day 1)
4-31
Färdig
Timofej Bezuglyj
Спортивный корпус Харьков
Vann på Submission - 00:30
German Slinko Intelligent Jiu-Jitsu Academy. Bila Tserkva
KIDS III GI MALE / Grey / 27 kg
(Day 1)
2-32
Färdig
Arhip Bejdyk
Checkmat VGBJJ
Vann på poäng - 03:00
Nikita Sojnikov Checkmat Ukraine
INFANT GI MALE / Yellow, Orange and Green / 30 kg
(Day 1)
4-32
Färdig
Yevhen Dubyna
ATOS JIU-JITSU BARCELONA
Timur Maslyaniy SC Borets Vann på poäng - 04:00
KIDS III GI FEMALE / White / 33 kg
(Day 1)
1-42
Färdig
Unknown User
Checkmat Ukraine
Agata Bekoeva Piranha jiu-jitsu Vann på Submission - 01:56
JUNIOR GI MALE / Yellow, Orange and Green / 44 kg
(Day 1)
5-36
Färdig
Danylo Volchenko
IJS Ivano-Frankivsk Jiu-Jitsu School
Vann på poäng - 04:00
Damir Garsia Khvorostenko ZR Team/SK Pobeditel
JUNIOR GI MALE / Grey / 56 kg
(Day 1)
6-30
Färdig
ARTEM PURSUKOV
ZR Team/SK Pobeditel
Vann på poäng - 04:00
Igor Morozov Predators jiu-jitsu team
KIDS III GI FEMALE / White / 33 kg
(Day 1)
1-43
Färdig
Evangelina Mogilko
Checkmat Ukraine
Vann på poäng - 03:00
Karolina Galayeva ATOS JIU-JITSU BARCELONA
JUVENILE GI MALE / Blue / 58.5 kg
(Day 1)
3-36
Färdig
Yaroslav Vlasenko
ATOS JIU-JITSU BARCELONA
Vann på poäng - 04:00
Gleb Goncarov Checkmat Ukraine
KIDS III GI MALE / Grey / 30 kg
(Day 1)
2-37
Färdig
Nikita Zuravel
Jiu-jitsu Tatsu-Do
Vann på Submission - 01:22
Spartak Posudevskij Intelligent Jiu-Jitsu Academy. Bila Tserkva
KIDS III GI MALE / Grey / 27 kg
(Day 1)
2-33
Färdig
Pavlo Samarin
SC Borets
Vann på domslut - 03:00
Andrej Stadnik Checkmat VGBJJ
JUNIOR GI MALE / Yellow, Orange and Green / 48 kg
(Day 1)
5-40
Färdig
Daniil Knyagnitskiy
SC Borets
Unknown User Piranha jiu-jitsu Vann på Submission - 01:22
INFANT GI MALE / Yellow, Orange and Green / 30 kg
(Day 1)
4-33
Färdig
Bohdan Sukhariev
Predators jiu-jitsu team
Makar Strizheus Fernando Yamasaki Vann på poäng - 04:00
KIDS III GI FEMALE / White / 27 kg
(Day 1)
1-40
Färdig
Liudmila Selianina
BLAKZ TEAM SUMY
Vann på poäng - 03:00
Anastasia Ena Checkmat Ukraine
JUNIOR GI MALE / Grey / 48 kg
(Day 1)
6-23
Färdig
Dmitro Tkalich
SC Borets
Vann på Submission - 00:44
Vadym Rozhko ZR Team/SK Pobeditel
KIDS III GI MALE / Grey / 27 kg
(Day 1)
2-34
Färdig
Andrej Grecko
ZR Team Vyshgorod Guillotine
Vann på Submission - 02:34
Arhip Bejdyk Checkmat VGBJJ
JUNIOR GI MALE / Grey / 52 kg
(Day 1)
6-27
Färdig
Matwii Artsimovych
Intelligent Jiu-Jitsu Academy. Bila Tserkva
Evgen Logvinov-Olijnik Ronin dojo bjj Vann på Submission - 03:42
JUNIOR GI MALE / Yellow, Orange and Green / 40 kg
(Day 1)
5-32
Färdig
Dmytro Biletskyi
Predators jiu-jitsu team
Anton Bereda SC Borets Vann på poäng - 04:00
INFANT GI MALE / Yellow, Orange and Green / 33 kg
(Day 1)
4-36
Färdig
Veliev Emil
SC Borets
HEORHII DAVYDIUK CICERO COSTHA UKRAINE Vann på poäng - 04:00
KIDS III GI MALE / Grey / 30 kg
(Day 1)
2-38
Färdig
Matvej Donec
ZR Team Vyshgorod Guillotine
Vann på poäng - 03:00
Dmitro Yakibchuk FIRM Jiu Jitsu
JUVENILE GI MALE / White / 64 kg
(Day 1)
3-34
Färdig
Timur Blyakher
ZR Team Dnipro
Vann på poäng - 04:00
Egor Starov ZR Team Dnipro
JUNIOR GI MALE / Grey / 56 kg
(Day 1)
6-31
Färdig
Yaroslav Matvienko
SC Borets
Abdul Azyz Kuramahomedov CICERO COSTHA UKRAINE Vann på Submission - 03:33
INFANT GI MALE / Yellow, Orange and Green / 33 kg
(Day 1)
4-37
Färdig
Ivan Donetskiy
ZR Team/SK Pobeditel
Unknown User Vann på Submission - 01:47
KIDS III GI MALE / Grey / 30 kg
(Day 1)
2-39
Färdig
Danilo Amanov
FIGHTING POLTAVA
Damir Voikhevych PIRATES ROLLING HQ Vann på poäng - 03:00