Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
MASTER 2 GI MALE / Purple / 94.3 kg
(Day 1)
Gotowy
Konstantin Breznev
SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Wygrana walkowerem
Volodymyr Koreniak
ADULT GI MALE / White / 88.3 kg
(Day 1)
Gotowy
Nikita Koval
KCE "FIRST"
Wygrana walkowerem
Olexiy Babenko
ADULT GI MALE / White / 88.3 kg
(Day 1)
Gotowy
Iegor Deiko
ZR Team Vyshgorod Guillotine
Wygrana walkowerem
Olexiy Babenko
ADULT GI FEMALE / White / 58.5 kg
(Day 1)
Gotowy
Unknown User
ZR Team Nikolaev
Wygrana walkowerem
Unknown User Intelligent jiu jitsu academy Dnipro
ADULT GI MALE / Blue / 88.3 kg
(Day 1)
Gotowy
Nikita Skvorec
Intelligent jiu jitsu academy Dnipro
Dariush Afzai PIRATES ROLLING HQ Wygrana walkowerem
ADULT NO - GI MALE / White / 85.5 kg
(Day 1)
ADULT NO - GI MALE / Blue / 85.5 kg
(Day 1)
Gotowy
Yura Polischuck
Wygrana walkowerem
Nikita Skvorec Intelligent jiu jitsu academy Dnipro
TEEN GI MALE / Yellow, Orange and Green / 69+ kg
(Day 1)
3-1
Gotowy
Yaroslav Kovalenko
ATOS JIU-JITSU BARCELONA
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:39
Kostiantyn Popov SC Borets
JUNIOR GI MALE / Yellow, Orange and Green / 56 kg
(Day 1)
5-1
Gotowy
Yegor Seyts
ATOS JIU-JITSU BARCELONA
Wygrana na punkty - 04:00
Dmitry Grishko SC Borets
KIDS III GI MALE / Yellow, Orange and Green / 30 kg
(Day 1)
2-1
Gotowy
Makar Strizheus
Fernando Yamasaki
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:29
Bogdan Smirnyj "Ахилл"
INFANT GI MALE / White / 39 kg
(Day 1)
6-1
Gotowy
Maksym Golovnya
FIGHTING POLTAVA
Vladislav Tsarenko SC Borets Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:43
TEEN GI MALE / Yellow, Orange and Green / 69+ kg
(Day 1)
3-2
Gotowy
Andrej Stupak
ZR team Zaporizhzhya VGBJJ
Zwycięstwo przez dyskwalifikację - 00:34
Unknown User Maksim Tatsu Do
TEEN GI MALE / Yellow, Orange and Green / 69+ kg
(Day 1)
3-3
Gotowy
Yaroslav Kovalenko
ATOS JIU-JITSU BARCELONA
Wygrana na punkty - 04:00
Vladislav Khadzhy "Ахилл"
KIDS III GI MALE / Yellow, Orange and Green / 30 kg
(Day 1)
2-2
Gotowy
Mihail Galaktionov
ZR Team/Odessa Dragoner
Wygrana na punkty - 03:00
Timur Maslyaniy SC Borets
INFANT GI MALE / White / 39 kg
(Day 1)
6-2
Gotowy
Illya Tovstopiat
SC Borets
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:30
Dmytro Telnov ZR Team Vyshgorod Guillotine
JUNIOR GI MALE / Grey / 60.5+ kg
(Day 1)
5-2
Gotowy
Saveliy Smyordov
ATOS JIU-JITSU BARCELONA
Wygrana na punkty - 04:00
Maksim Lolin ZR Team/Odessa Dragoner
KIDS III GI MALE / Grey / 27 kg
(Day 1)
1-1
Gotowy
Timofej Serduk
Wolfgang Heindel Academy team Ukraine
Artem Kravchenko ATOS JIU-JITSU BARCELONA Wygrana na punkty
JUNIOR GI MALE / Yellow, Orange and Green / 48 kg
(Day 1)
4-1
Gotowy
Yuriy Litvinenko
ATOS JIU-JITSU BARCELONA
Valeriy Komashchenko SC Borets Wygrana na punkty - 04:00
JUNIOR GI MALE / Yellow, Orange and Green / 48 kg
(Day 1)
4-2
Gotowy
Timur Ulianchenko
Brutal Squad
Maxim Dmitrashko SC Borets Wygrana na punkty - 04:00
KIDS III GI MALE / Grey / 27 kg
(Day 1)
1-2
Gotowy
Vyacheslav Zorin
SC Borets
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:16
Oleg Tatevosyan ATOS JIU-JITSU BARCELONA
INFANT GI MALE / White / 51.5 kg
(Day 1)
6-5
Gotowy
Vadym Rozhko
ZR Team/SK Pobeditel
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:44
Kopytov Kirill ZR team Zaporizhzhya VGBJJ
TEEN GI FEMALE / Yellow, Orange and Green / 60.5 kg
(Day 1)
3-7
Gotowy
Maria Morozan
"Ахилл"
Elizaveta Sidorenko ATOS JIU-JITSU BARCELONA Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:12
KIDS III GI MALE / Grey / 27 kg
(Day 1)
1-3
Gotowy
Pavlo Samarin
SC Borets
Wygrana na punkty - 03:00
George Shihov ATOS JIU-JITSU BARCELONA
KIDS III GI MALE / Grey / 33 kg
(Day 1)
2-7
Gotowy
MAKSYM VASYLEV
ZR Team/SK Pobeditel
Ivan Kaliekin SC Borets Wygrana na punkty - 03:00
JUNIOR GI MALE / Grey / 60.5+ kg
(Day 1)
5-3
Gotowy
Ivan Fesenko
ATOS JIU-JITSU BARCELONA
Anton Kerus ZR Team/Odessa Dragoner Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:47
INFANT GI MALE / White / 39 kg
(Day 1)
6-3
Gotowy
Maksym Golovnya
FIGHTING POLTAVA
Wygrana na punkty - 04:00
Dmytro Telnov ZR Team Vyshgorod Guillotine
TEEN GI MALE / Yellow, Orange and Green / 69+ kg
(Day 1)
3-4
Gotowy
Andrej Stupak
ZR team Zaporizhzhya VGBJJ
Ivan Klimenko Brutal Squad Zwycięstwo przez dyskwalifikację - 04:00
JUNIOR GI MALE / Yellow, Orange and Green / 60.5+ kg
(Day 1)
4-5
Gotowy
Ruslan Kovalenko
ATOS JIU-JITSU BARCELONA
Maksim Demchuk SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL Wygrana na punkty - 04:00
KIDS III GI MALE / Yellow, Orange and Green / 30 kg
(Day 1)
Gotowy
Aroslav Tolstoj
"Ахилл"
Tymur Chumakov ATOS JIU-JITSU BARCELONA Wygrana walkowerem
JUNIOR GI MALE / Grey / 60.5+ kg
(Day 1)
5-5
Gotowy
Anton Kerus
ZR Team/Odessa Dragoner
Wygrana na punkty - 04:00
Andrej Matusevich ZR Team Ukraine
KIDS III GI MALE / Yellow, Orange and Green / 30 kg
(Day 1)
2-3
Gotowy
Makar Strizheus
Fernando Yamasaki
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:48
Tymur Chumakov ATOS JIU-JITSU BARCELONA
INFANT GI MALE / White / 51.5 kg
(Day 1)
6-6
Gotowy
Vadym Rozhko
ZR Team/SK Pobeditel
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:56
Lagodenko Timofej ZR team Zaporizhzhya VGBJJ