Vi har oppdaget at du kanskje bruker en utdatert nettleser som ikke er kompatibel med nettstedet vårt.
Toggle navigation
Community
Klubber
Forbund
Utøvere
Logg inn
Opprett konto
English
Português
Español
Deutsch
Nederlands
日本語
Français
Italiano
Norsk
Polski
Русский
Svenska
Čeština
Srpski
简体中文
한국어
العربية
Українська
HOME
CALENDAR
TERMS OF SERVICE
RULES
TMS Rules
RANKING
CONTACTS
English
Português
Español
Deutsch
Nederlands
日本語
Français
Italiano
Norsk
Polski
Русский
Svenska
Čeština
Srpski
简体中文
한국어
العربية
Українська
TMS
HOME
CALENDAR
TERMS OF SERVICE
RULES
TMS Rules
RANKING
CONTACTS
Konto
Logg inn
Opprett konto
Kampsportmiljø
Klubber
Forbund
Utøvere
Ranking
BEST ATHLETE GI
Sist beregnet 20 timer siden
Rankings
BEST ATHLETE GI
1.
Vladislav Danchul
SC Borets
223
Points
7
Wins
0
Losses
2
0
0
2.
Konstantin Zhyvanov
SC Borets
218
Points
5
Wins
0
Losses
2
0
0
3.
Andrej Grecko
ZR Team Vyshgorod Guillotine
217
Points
6
Wins
0
Losses
2
0
0
4.
Matvii Donets
ZR Team Vyshgorod Guillotine
216
Points
5
Wins
0
Losses
2
0
0
4.
Maria Denysova
CHECKMAT INTERNATIONAL
216
Points
4
Wins
0
Losses
2
0
0
4.
Anastasia Gnidko
MARTIAL ARTS CLUB “KATRAN”
216
Points
4
Wins
0
Losses
2
0
0
7.
Arthur Zlydenniy
ATOS JIU-JITSU BARCELONA
213
Points
4
Wins
0
Losses
2
0
0
8.
Danil Gavrilenko
ZR Team Vyshgorod Guillotine
209
Points
3
Wins
0
Losses
2
0
0
9.
Vladyslav Zhabko
SC Borets
208
Points
3
Wins
0
Losses
2
0
0
10.
Yehor Yurchenko
Intelligent Jiu-Jitsu Academy
185
Points
5
Wins
1
Losses
1
1
0
11.
Maria Poltorak
Fernando Yamasaki
173
Points
3
Wins
1
Losses
1
1
0
12.
Daniil Knyagnitskiy
SC Borets
172
Points
4
Wins
1
Losses
1
1
0
13.
Dmitriy Semeniuk
Jiu-jitsu Tatsu-Do
171
Points
3
Wins
1
Losses
1
1
0
13.
Serhii Rusnak
SC Borets
171
Points
5
Wins
1
Losses
1
1
0
13.
Radion Bezhan
SC Borets
171
Points
3
Wins
1
Losses
1
1
0
16.
Valeriy Komashchenko
SC Borets
170
Points
2
Wins
1
Losses
1
1
0
17.
VARVARA BONDARENKO
Checkmat Ukraine
168
Points
2
Wins
1
Losses
1
1
0
17.
Makar Strizheus
Fernando Yamasaki
168
Points
2
Wins
1
Losses
1
1
0
19.
Dmitrij Pozdnyakov
ZR Team Dnipro
166
Points
2
Wins
1
Losses
1
1
0
20.
Lena Baliuk
Hulk Crew BJJ
164
Points
2
Wins
1
Losses
1
1
0
21.
Yaroslav Lymarenko
SC Borets
151
Points
5
Wins
1
Losses
1
0
1
22.
Pokotilo Dmitrij
PIRATES ROLLING HQ
145
Points
3
Wins
1
Losses
1
0
1
22.
Kira Voliashchenko
TOPGUN Jiu Jitsu School
145
Points
3
Wins
1
Losses
1
0
1
24.
Maksim Kozlenko
ZR Team Kyiv/LeveL/Petropavlovskaya Borshchagovka
143
Points
3
Wins
1
Losses
1
0
1
24.
Maksim Kozyrenko
ZR Team Kyiv/LeveL/Petropavlovskaya Borshchagovka
143
Points
3
Wins
2
Losses
1
0
1
24.
Viktor Donetskiy
ZR Team/SK Pobeditel
143
Points
3
Wins
1
Losses
1
0
1
27.
Kirill Dudnik
SC Borets
141
Points
3
Wins
1
Losses
1
0
1
27.
Matijco Oleg
JIU JITSU MYKOLAIV
141
Points
3
Wins
1
Losses
1
0
1
29.
Illya Levchenko
Dragon Jiu Jitsu Tatsu-do
139
Points
3
Wins
1
Losses
1
0
1
29.
Yaroslav Martyniuk
Intelligent Jiu-Jitsu Academy
139
Points
3
Wins
1
Losses
1
0
1
31.
Petrenko Mykhailo
Ronin dojo bjj
138
Points
2
Wins
1
Losses
1
0
1
31.
Mikhail Pedan
ZR Team Dnipro
138
Points
2
Wins
1
Losses
1
0
1
33.
Mariya Yarovaya
SC Borets
135
Points
2
Wins
1
Losses
1
0
1
34.
Oleksandra Yakovenko
ZR Team Kyiv
131
Points
3
Wins
2
Losses
0
2
0
35.
MAKSYM OLEINYK
ZR Team/SK Pobeditel
130
Points
2
Wins
2
Losses
0
2
0
35.
Ila Plis
JIU JITSU MYKOLAIV
130
Points
2
Wins
2
Losses
0
2
0
37.
Danya Hluhovskyi
ZR Team Vyshgorod Guillotine
128
Points
2
Wins
2
Losses
0
2
0
38.
Maksim Shapoval
Dragon Jiu Jitsu Tatsu-do
126
Points
2
Wins
2
Losses
0
2
0
39.
Daria Andreichenko
BLAKZ TEAM
125
Points
1
Wins
2
Losses
0
2
0
40.
Mikola Solovjov
BLAKZ TEAM
120
Points
0
Wins
2
Losses
0
2
0
41.
Valentin Sergienko
Intelligent Jiu-Jitsu Academy
118
Points
4
Wins
0
Losses
1
0
0
42.
Ivan Kichera
Bullterrier Fight Club
116
Points
4
Wins
2
Losses
1
0
0
43.
Viktor Cervonij
Intelligent Jiu-Jitsu Academy
115
Points
3
Wins
0
Losses
1
0
0
43.
Stanislav Kolesnichenko
SC Borets
115
Points
3
Wins
0
Losses
1
0
0
43.
Ivan Sinko
ZR Team/Odessa Dragoner
115
Points
3
Wins
0
Losses
1
0
0
43.
Vitaliy Zharchinskyi
GARDA TEAM
115
Points
3
Wins
0
Losses
1
0
0
43.
Rybak Oleksiy
Bullterrier Fight Club
115
Points
3
Wins
0
Losses
1
0
0
43.
Sulejman Mamutov
JSJ ACADEMY
115
Points
3
Wins
0
Losses
1
0
0
43.
Illa Kovalcuk
GARDA TEAM
115
Points
3
Wins
0
Losses
1
0
0
43.
Maksym Gavryliuk
Intelligent Jiu-Jitsu Academy
115
Points
3
Wins
0
Losses
1
0
0
51.
Arsenii Shpak
ZR Team/Odessa Dragoner
113
Points
3
Wins
0
Losses
1
0
0
51.
Yuliia Tkachuk
SEKCIJA
113
Points
3
Wins
0
Losses
1
0
0
51.
Vyacheslav Gorbatenko
Wolfgang Heindel Academy team Ukraine
113
Points
3
Wins
0
Losses
1
0
0
51.
Mihail Chausov
KCE "FIRST"
113
Points
3
Wins
0
Losses
1
0
0
51.
Maksim Halimovskij
Bullterrier Fight Club
113
Points
3
Wins
0
Losses
1
0
0
56.
Andrej Badrak
ZR Team/Odessa Dragoner
112
Points
4
Wins
0
Losses
1
0
0
57.
Mikola Lisenko
Intelligent Jiu-Jitsu Academy. Bila Tserkva
111
Points
3
Wins
0
Losses
1
0
0
57.
Andrii Zubovych
Intelligent Jiu-Jitsu Academy
111
Points
3
Wins
0
Losses
1
0
0
57.
Oleksandr Veremeenko
Khmelnytskyi Brazilian Jiu-Jitsu Academy
111
Points
3
Wins
0
Losses
1
0
0
57.
Dmitro Falencuk
Golden Legion
111
Points
3
Wins
0
Losses
1
0
0
61.
Illia Voronin
MEKHANIKA
110
Points
2
Wins
0
Losses
1
0
0
61.
Oleksandr Borysov
Wolfgang Heindel Academy team Ukraine
110
Points
2
Wins
0
Losses
1
0
0
61.
Yaroslav Prus
Dragon Jiu Jitsu Tatsu-do
110
Points
2
Wins
0
Losses
1
0
0
61.
Nazar Shulhin
TOPGUN Jiu Jitsu School
110
Points
2
Wins
0
Losses
1
0
0
61.
Vasyl Mezetskyi
SC Borets
110
Points
2
Wins
2
Losses
1
0
0
61.
Unknown User
Ukraine
110
Points
2
Wins
0
Losses
1
0
0
61.
Emma Kirstia
COPACABANA FIGHT CLUB
110
Points
2
Wins
0
Losses
1
0
0
61.
Dmitrij Zbarazkij
ZR Team Dnipro
110
Points
2
Wins
0
Losses
1
0
0
61.
Anton Minakov
Checkmat Ukraine
110
Points
2
Wins
0
Losses
1
0
0
61.
Danil Potapov
Intelligent Jiu-Jitsu Academy
110
Points
2
Wins
0
Losses
1
0
0
61.
Timur Cagovec
Golden Legion
110
Points
2
Wins
0
Losses
1
0
0
61.
Bohdan Sukharev
SC Borets
110
Points
2
Wins
0
Losses
1
0
0
61.
Unknown User
Predators jiu-jitsu team
110
Points
2
Wins
0
Losses
1
0
0
61.
Roman Drobotun
Wolfgang Heindel Academy team Ukraine
110
Points
2
Wins
0
Losses
1
0
0
61.
Vadim Shevchuk
Jiu-Jitsu Zhytomyr Federation
110
Points
2
Wins
0
Losses
1
0
0
61.
Ivan Vitenko
IJS Ivano-Frankivsk Jiu-Jitsu School
110
Points
2
Wins
0
Losses
1
0
0
61.
Yaroslav Artemenko
Hulk Crew BJJ
110
Points
2
Wins
0
Losses
1
0
0
61.
Ivan Fiodorov
Wolfpack Academy
110
Points
3
Wins
0
Losses
1
0
0
61.
Oleh Hebura
BLAKZ TEAM
110
Points
2
Wins
2
Losses
1
0
0
61.
Serhiy Kinal
Intelligent jiu-jitsu academy (Ternopil)
110
Points
2
Wins
0
Losses
1
0
0
61.
Unknown User Majbenko
Checkmat KANИN Team
110
Points
2
Wins
0
Losses
1
0
0
61.
Zinovii Listiuk
IJS Ivano-Frankivsk Jiu-Jitsu School
110
Points
2
Wins
0
Losses
1
0
0
61.
Egor Sotnik
Wolfgang Heindel Academy team Ukraine
110
Points
2
Wins
0
Losses
1
0
0
61.
Ivan Chernyhin
ZR Team Dnipro
110
Points
2
Wins
0
Losses
1
0
0
61.
Roman Kovalenko
SC Borets
110
Points
3
Wins
0
Losses
1
0
0
61.
Anton Polishchuk
Checkmat Ukraine
110
Points
2
Wins
0
Losses
1
0
0
61.
Nikita Tsapko
Wolfgang Heindel Academy team Ukraine
110
Points
2
Wins
0
Losses
1
0
0
61.
Urij Mihajluk
GROZA TEAM/ZR TEAM UKRAINE
110
Points
3
Wins
0
Losses
1
0
0
89.
Egor Shidlovskii
Bullterrier Fight Club
109
Points
3
Wins
0
Losses
1
0
0
89.
Timofej Cabanenko
ZR Team/Odessa Dragoner
109
Points
3
Wins
0
Losses
1
0
0
89.
Yurii Chopyk
Intelligent jiu-jitsu academy (Ternopil)
109
Points
3
Wins
0
Losses
1
0
0
89.
Nazar Kozlov
Checkmat VGBJJ
109
Points
3
Wins
0
Losses
1
0
0
89.
Anton Bereda
SC Borets
109
Points
3
Wins
0
Losses
1
0
0
94.
Sasa Cebanov
Intelligent jiu-jitsu academy (Ternopil)
108
Points
2
Wins
0
Losses
1
0
0
94.
Artem Veklich
Checkmat Ukraine
108
Points
2
Wins
0
Losses
1
0
0
94.
Ulia Getmanec
Fernando Yamasaki
108
Points
2
Wins
0
Losses
1
0
0
94.
Alexandr Tuzlucov
Wolfpack Academy
108
Points
2
Wins
0
Losses
1
0
0
94.
Unknown User
Dragon Jiu Jitsu Tatsu-do
108
Points
2
Wins
0
Losses
1
0
0
94.
Oleksii Tsybulko
Checkmat Ukraine
108
Points
2
Wins
0
Losses
1
0
0
94.
Nikita Tyslenko
Wolfgang Heindel Academy team Ukraine
108
Points
2
Wins
0
Losses
1
0
0
‹
1
2
3
4
5
6
7
›